Wpis z mikrobloga

@wiedzmy Co to za argument odnośnie koalicji? Skąd w ogóle myśl, że Konfa będzie z kimś chciała wejść w koalicje? Konfie rośnie elektorat właśnie dlatego, że są antysystemowi i ich wyborcy nie chcą układania się ani z PO ani z PiSem.
  • Odpowiedz
czy ty porównujesz spotkania na szczeblu dyplomatycznym x lat temu do aktualnych działań ludzi prorosyjskich? Ale masz sieczkę w mózgu...


@Jarusek: Śmiechłem nawet, bo spodziewałem się bardziej wyszukanych fikołków, niż tradycyjne "dyplomacja", "och, ach, kurtuazja!", "dawniej niż pół roku temu, to się zeruje (no chyba że to konfiarze to wtedy nie xd)", "za tuska wojny na ukrainie nie było", ale widać trzymamy się klasyki
  • Odpowiedz
@Jarusek: Ach tak, to jaki jest horyzont czasowy, rozgraniczający " aktualnie, nadal, teraz" od "było, minęło, nie liczy się"?
Patrząc na pamięć i planowanie PiSów i Platform zakładam że ok. 6 miesięcy, ale na potrzeby komunikacji ciekaw jestem Twojej definicji
  • Odpowiedz
@dziadyga1: dać ci dowody na aktualną prorosyjską działalność tych ludzi, a ty się gimnastykujesz, wasze fikołki są przerażające. Nie dziwię się, że porównywają was do sekty.
  • Odpowiedz
@dziadyga1: Chłopie, ty poważnie nazywasz fikołem i nie zauważasz różnicy między tymi dwoma sytuacjami? No to tłumaczę: Sikorski był szefem MSZ, a Tusk urzędującym premierem. Oni się spotykali z rosyjskimi dyplomatami w ramach pełnienia swojej funkcji, to był ich obowiązek wobec Polski. Konfederaci z kolei bujają się z wydalonymi za szpiegostwo z Polski ruskami z własnej przyjemności, bo im putinistyczna rosja po prostu pasuje. Taka tam różnica.
  • Odpowiedz