Wpis z mikrobloga

@johny-kalesonny: A co partie demokratyczne oferują młodym mężczyznom? Ja widzę #!$%@? w niemieckiej kolonii taniej siły roboczej za grosze, przywileje dla kobiet, kolorowych migrantów, smutek, samotność, poczucie bycia bezużytecznym i chłopcem do bicia dla wszystkich innych grup społecznych, i to nie jest żadna straszenie, bo dokładnie tak to działa na zachodzie, gdzie jest ta cała praworządność. My chcemy być wojownikami, a nie niewolnikami.
  • Odpowiedz
@xtsdmod: wystarczy mieć 39 lat i pamiętać po 8 lat rządów dżumy i potem cholery. A także komuchów i zielonych. I chcieć dać szansę - nawet nie na samodzielne rządy - zupełnie innej formacji.
  • Odpowiedz
@xtsdmod: Można mieć dosyć tego, co #!$%@?ą wszystkie inne partie. Można chcieć żyć w końcu deko lepiej. Można po prostu nie widzieć alternatywy. Powodów może być wiele, ja mam dosyć tego co się dzieje i tyle
  • Odpowiedz
@xtsdmod Trzeba ciągle powtarzać frazesy, żę gospodarka jest najważniejsze, a jak przychodzą poglądy co do czego to ich koronnym argumentem jest usunięcie VAT, który jest podstawowych przychodem samorządów terytorialnych. Nie no #!$%@? xD
  • Odpowiedz
@xtsdmod: Ale ty wiesz że z każdym takim wpisem robisz konfederacji darmową reklamę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To jest jedyna partia która chcę obniżać podatki, więc praktycznie dla każdego kto płaci większe daniny są oni jedyną opcją. A co do całej reszty to ich pomysły są na podobnym poziomie odklejenia co u lewicy.
  • Odpowiedz