Wpis z mikrobloga

@xtsdmod: Niech mi ktoś wytłumaczy co trzeba mieć w głowie aby nie jechać po politykach którzy nas okradają ale zamiast tego jedziemy po randomach którzy głosują na kogoś. Wiem jak brzmi ale no
  • Odpowiedz
@xtsdmod: Gównopartia, nawet nie wiem poza może 3 posłami, kto tam w ogóle jest. Pytanie brzmi raczej, czemu taka gównopartia, niewiele znacząca, jest tak mocno przywoływania na wykopie. Cały wykop zawalony po sam wierzch wpisami, newsami o ukrainie i hejtem na tą konfederację.
Logika, doświadczenie podpowiada, że hejt lany na tą partię to zwyczajna gra propagandowo-pijarowa, która od kilku miesięcy zalewa wykop, ten wspaniały portal, który jest teraz jedną wielką tubą
  • Odpowiedz
ale zamiast tego jedziemy po randomach


@maciek-adamek: Te randomy to są neo-faszystowskie środowiska narodowe, które są otwarcie antydemokratyczne i antywolnościowe. W tym cały sęk.

Konfederacja NIE JEST partią pro-demokratyczną, jest jak AfD w Niemczech czy partia Mussolini we Włoszech. Przez to nie ma żadnego porównania do innych partii, bo to po prostu piąta kolumna. Tak jak pro-demokratyczne partie różnią się między sobą programem i szczegółami, tak Konfederacja #!$%@? cały stół do
  • Odpowiedz
@xtsdmod: wizje dalszego rozwoju firmy i strach przed dojsciem do wladzy zlodziei z lewicy, ktorzy to wszytsko chcą zniszczyc na rzecz leniwych, glupszych i mniej zaradnych życiowo
  • Odpowiedz