Wpis z mikrobloga

#tauron #zalesie #prad #energetyka #gospodarka #inflacja

Coś mi się wydaje, że narodowy czempion, firma Tauron stosuje nieetyczne metody, które mają celowo utrudnić klientom obliczenie przyszłych rachunków za prąd i sztucznie zawyża koszty poprzez sprzedaż dodatkowych usług i wpuszczanie klientów w umowy z dodatkowymi opłatami. UOKiK powinien im się im dobrać do dupska.
Pobierz wiverna - #tauron #zalesie #prad #energetyka #gospodarka #inflacja

Coś mi się wydaje...
źródło: melanatauron
  • 3
@wiverna: O to to. U mnie teraz na grupie osiedlowej imba bo rachunki gigantyczne. Sam próbowałem się uwolnić od tej "łaskawej" oferty przez zmianę cennika na ofertę sprzedawcy, to w styczniu zostałem zapewniony że oferta została zmieniona.
Oczywiście nie została zmieniona więc aktualnie czeka na mnie wielka niedopłata za opłatę dystrybucyjną :)

Sam Tauron utrudnia maksymalnie zmianę cennika na ofertę sprzedawcy, przez ukrywanie tej opcji na stronie. A gdy już się
Pobierz ZajebistyMamSzaliczek - @wiverna: O to to. U mnie teraz na grupie osiedlowej imba bo ...
źródło: tauron
@ZajebistyMamSzaliczek: Mnie zastanawia jak to jest akceptowalne. Według mnie klient powinien wiedzieć przed podpisaniem umowy ile będzie płacił przy jego obecnym średniorocznym zużyciu. Celowo jest to zrobione tak, że nawet jeśli jesteś ogarniętą osobą i nie przeraża Cię czytanie umów i tego co jest drobnym druczkiem, to i tak nie będziesz miał pewności, czy wybrałeś dobrze. Ja wybrałem źle i teraz szukam możliwości jak się z tego wywinąć, ale niestety umowa
@wiverna: Dokładnie tak jak mówisz. Celowo wszędzie wprowadzają w błąd żebyś nigdy nie był pewny czy dobrze wybrałeś. Ja już od sierpnia próbowałem zmienić cennik i wszędzie dostawałem wymijające odpowiedzi.
Nawet sama faktura jest celowo skomplikowana, żeby konsument nie rozumiał z czego wynika dana kwota, nawet dla osoby zaznajomionej z cyferkami.