Wpis z mikrobloga

A więc tak, jeżeli chodzi o odchudzanie to wiem wszystko, teorii tyle, że mógłbym prowadzić seminaria.
Gorzej z praktyką a raczej przestrzeganiem założeń.
Wiem co odchudza a co tuczy, patrząc na produkty w sklepie, nie muszę czytać opakowania, by wiedzieć ile produkt ma białka, węglowodanów, tłuszczy, kalorii.
Walczę z wagą około 10 lat i jest to sinusoida.
Najwięcej zjechałem do 76kg natomiast mój max to 103kg przy wzroście 175cm.
Obecnie mam 31BMI.
Budowa ciała endomorfik, więc nie jakiś "dzelly-belly" ale raczej ulaniec.
Siłownia niemal codziennie, ale oprócz oporowych mam w tygodniu 3dni kardio, bo nie chce robić z siebie karka
Problem mój to weekendy, bo o ile w tygodniu mam reżim i pilnuje deficytu, to w weekend dostaje małpiego rozumu i niweczę wszystko co wypracowałem.
Potem moralniak i znów reżim.
Po co to pisze?
A no dlatego, że dostałem receptę na Orlistat.
Czyli lek, który nie pozwala na odkładanie się tluszczu.
Plusnij, bym wiedział, czy chcesz wiedzieć ile zgubiłem po miesiącu i następnie po dwóch miesiącach, czy jest jakiś efekt. Bo kuracja będzie dwa, trzy miesiące
To będę wiedział, czy cię zawołać.
Muszę walczyć, bo nadwaga to patologia i nie zamierzam sapać podczas wiązania butów.
------
#mikrokoksy #sport #dieta #chudnijzwykopem
Pobierz iterazwchodzejacalynabialo - A więc tak, jeżeli chodzi o odchudzanie to wiem wszystko...
źródło: temp_file.png1763685714257785246
  • 24
I to nie w postaci supli, suple to około 20-30%, zresztą codziennie jem pewien mix

dwa serki wysokobiałkowe i pół szklanki mleka jako łącznik i do dodaję spirulinę, chlorellę, orzechy włoskie, orzechy pecan, kolagen, nasiona chia, korzeń maca, Ashwagandha, jagody goji, olej linolowy z wysokim omega 3, Inulina, kurkuma, wszystko w okolicach 5g, no orzechy 15-20g


@i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo: może tu jest problem, jesz za bardzo vege a zbyt mało dobrej jakości mięsnych
może tu jest problem, jesz za bardzo vege a zbyt mało dobrej jakości mięsnych rzeczy. Jakieś nasiona chia, orzechy to już dawno #cope spróbuj dobrej jakości wołowinę (Grass fed), jaja eko, podroby i zobaczysz różnicę.


@Pozytywny_gosc: Nie jem vege, uwazam, ze vege to jakieś nieporozumienie, mam jajka gotowane, lubie mięso, kupuje w Sainsburym specjalne kostki beef 500g, które maja sporo białka, piersi z kurczaka, gotuje na parze owoce morza.
Jem ziemniaki