Wpis z mikrobloga

@Tymajster:

Ale dlaczego ty uważasz, że to chodzi o jakieś kompleksy?


Przeczytaj komentarze od samego początku wpisu, do nich się odnosiłem, zrozumiesz o czym mówię. Mam cytować komentarze pokroju "Polacy to rak, wszystko robią najgorzej"? Kto to pisze jak nie zakompleksieni ludzie, podobne zdanie mam odnośnie ślepego patrzenia w UE o czym chyba zrobię na dniach wpis na przykładach biznesowych z życia jeżeli czas pozwoli.

Co mają do tego jacyś Turkowie
@Noc-Kruka: no to straszne, jeżeli tacy Niemcy mają taką komisję gwałcącą trójpodział władzy i konstytucję w 19 miejsach i nic z tym nie robią. Według mnie to jest objaw głupoty, a nie dumy narodowej.
A radość z tego, że Komisja Europejska temperuje zapędy naszych uzurpatorów to objaw miłości i troski o Polskę.
jak sąsiad żonę #!$%@? to też siedzisz cicho bo nie będziesz ingerował w ich sprawy?


@ejj: tak. Nie moja sprawa. Wstawię się w jej obronę to jeszcze oberwe a ona i tak do niego wróci. A jeśli jest głupia to niech z nim siedzi
@Grejt_Sajaman

@Tymajster liczy się jakość a nie ilość. Temat pokajkowalo ponad 50 osób więc uważam, że te osoby się ze mną zgadzają reszta nie musi. Ważne, że przekaz dotarł i wywołuje poruszenie


Przejrzałem te plusujaca cie jakość - z pierwszych 10 osób ponad połowa udziela się na patostreamy i przegryw. Wykopowa intelektualna elita freethinkerów. Rzeczywiście, jest czym się chwalić - podatny przekaz dla ludzi z intelektem świni. :DDD
@Tymajster: W Niemczech to co zrobi władza jest święte, zaufanie oraz podejście do państwa w społeczeństwie jest zupełnie inne, to długi temat. Zmienianie konstytucji w de po to by mieć potencjalną możliwość dania pieniędzy dla armii, żaden problem, sprawa granicy austriacko niemieckiej albo uchodźców i związanie z tym nieprzestrzeganie konstytucji, także żaden problem. Takich spraw jest znacznie więcej, konstytucja w społeczeństwie traktowana jest jak drugorzędny papierek, liczy się państwo i jego
@Sisal: tobie nie da się współczuć, sam oglądasz propagandę kaczyńskiego i jeszcze w nią wierzysz, szkoda że gomułki już nie ma ucieszyłby się widząc czego dokonał największy polak