Wpis z mikrobloga

@ejj:

jak sąsiad żonę #!$%@? to też siedzisz cicho bo nie będziesz ingerował w ich sprawy?

Tym sąsiadem jest Komisja Europejska a tą bitą żoną jestem ja bo to te #!$%@? zabroniły samochodów spalinowych, wprowadziły EURO 7, zabroniły żarówek, zabroniły termometrów rtęciowych, zabroniły ołowiu w elektronice, zabroniły ołowiu na strzelnicach, nakazały przeprowadzać niepotrzebne remonty i chcą zabronić szyfrowania.
  • Odpowiedz
@Tymajster: Demokracja została narzucona przez zachodnich imperialistów, żeby nas eksploatować jak kolonię i instalowana przez garstkę kolaborantów, teraz ci kolaboranci zostali pogonieni i robią co mogą, żeby wrócić do władzy.
  • Odpowiedz
@Wagram92: Ustawa to bubel, ale dla ścisłości:

Może za granicą takie komisje składają się z niezależnych ekspertów a nie wprost z parlamentarzystów

Na odwrót - przecież jednym zarzutów stawianych komisji (swoją drogą, dość dziwnym) jest to, że w jej skład - w przeciwieństwie do standardowej sejmowej komisji śledczej - może nie tylko poseł, ale każda osoba spełniająca
  • Odpowiedz
@Grejt_Sajaman:

nasze polskie sprawy


Sprawy te są tylko i wyłącznie nasze o tyle, że jesteśmy ich OFIARAMI. Mówisz o tym, jakbyśmy się pisali na te wszystkie #!$%@?, które PiS nam robi. Ja się nie pisałem. Wolę określenie "pisowskie sprawy".
  • Odpowiedz
Demokracja została narzucona przez zachodnich imperialistów, żeby nas eksploatować jak kolonię i instalowana przez garstkę kolaborantów, teraz ci kolaboranci zostali pogonieni i robią co mogą, żeby wrócić do władzy.


@ead-gdrer: #shitwykopsays
  • Odpowiedz