Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ma ktoś z was konto premium w banku?
Aktualnie mam #santander Select i jest to jedyna rzecz która trzyma mnie w tym banku.
Za darmo mam:
- Konto i kartę debetową
- Wszystkie bankomaty w Polsce i za granicą,
- Priorytetową infolinię,
- Kartę kredytową Visa Platinium,
- Concierge,
- Ubezpieczenie,
- Priority Pass 4 razy w roku.
Konto jest bardzo spoko i od lipca będzie jeszcze lepsze bo znoszą prowizje za przewalutowanie na karcie debetowej.

Ale mam też sporo problemów z tym bankiem:
- wprowadzają nową niedopracowaną aplikację w której połowa funkcji nie działa poprawnie,
- obniżyli limit przelewów z 250k do 125k,
- otwarcie rachunku walutowego w innej walucie innej niż EUR/USD/GBP/CHF wymaga zgody dyrektora oddziału xd.

I teraz pytanie czy warto zmieniać na coś innego czy wszędzie dobrze, gdzie mnie nie ma?
#finanse #kontobankowe #bank #banki #mbank #ing #pko



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 5
Anonim (nie OP): > wszędzie dobrze, gdzie mnie nie ma?

Mniej więcej.
W każdym banku będą jakieś plusy i minusy, im dłużej gdzieś masz konto tym też większa szansa, że natkniesz się na jakiś problem.

A konto premium to znaczy, że bank na Tobie ma szanse więcej zarobić ale nie oczekuj jakiegoś specjalnego traktowania, bo takich klientów premium to bank ma tysiące i jednostka gnie w gąszczu statystyki. To nie private
✨️ Autor wpisu (OP): > To kwestia jak do tego podchodzą - czyli czy naprawiają problemy, czy olewają.
W każdym banku może się zdarzyć redesign aplikacji lub interfejsu webowego i gdy to nastąpi przez jakiś czas jest sporo narzekań.

Tempo rozwoju tej aplikacji jest żałosne, jest to Beta więc rozumiem błędy ale bank kompletnie w dupie ma UX/UI. Aplikacja jest projektowana jako uniwersalna na wszystkie rynki w których operuje grupa i