Wpis z mikrobloga

smuteg mi od samotności. Żeby nie zwariować przejdę się... nie mam gdzie, więc pójde do #biedronka ale nie do tej co zawsze tylko do tej dalszej.
echhh takie jest życie chłopskie, samotnego programisty po 30 z zakolami, który przyjaciół ma tylko w internecie. Taguję Was normiki byście zobaczyły jak ludzie, odrzuceni przez normictwo żyją.
#przegryw #niebieskiepaski #rozowepaski #lublin
Pobierz
źródło: comment_1673197488oXxWkEAnYbghRkIk4nnm4nw400
  • 51
@aczutuse: takie niestety życie. Ludzie się spotykają, wyjeżdżają, korzystają, a ja... odkurzyłem auto, wysłałem paczkę z goglami vr i poszedłem po lody do biedronki i tak od 5h siedzę w domu bo w sumie co innego... Wychodzić się nie chce ot tak by połazić, muszę mieć jakiś cel :(
@Waszplayertostulejkowaspierd0lina: Po 30 to już akurat ciężko poznać nowych ludzi. Każdy normalny ma już swoją rodzinę i własnych starych znajomych. A z takimi jakimiś planszówkami czy kartami to się zapedziłeś trochę, kiedyś byłam na planszówkach i ludzie przychodzili z własnymi znajomymi do grania xd. Jakbym sama nie przyszła ze znajomym to też nie miałabym z kim grać xd
@aczutuse: może wolisz być z samotną matką i jej bombelkiem, która coraz to bardziej będzie ograniczać Ci swobodę, kontakt z innymi, swoje zainteresowania czy pasje?
@Tino: własnie wróciłem z biedronki i wdizałem 2 grubasków cioty z Polkami całkiem normalnymi. Ja wyglądam lepiej od nich, bardziej zmaskulinizowany i nie mam Polki nawet brzydkiej.
@Waszplayertostulejkowaspierd0lina: A ja mam takie ¯\(ツ)/¯ Baby w moim wieku to mają już mężów i bombelki i z nimi spędzają czas. A chłopy to zazwyczaj pod pretekstem szukania koleżanek to szukają sobie kogoś do r*uchania albo do związku. To pochwal się gdzie tak poznajesz tych znajomych? Jesteś 30+?
@arsze_nick: No już w połowie 30/40. Większość moich równieśników nie ma dzieci ¯\(ツ)/¯ a niektórzy już po rozwodzie. Ostatnio poznałem kilka osób jak z dupy poszedłem na ściankę wspinaczkową czego nigdy w życiu nie robiłem. Mogę rozwijać te znajomości. Wczoraj będąc na piwie późno w mieście poznałem kilka osób w small talku, nie wziąłem nr od żadnej, nie popchnę tego dalej ale czy mogłem? Mogłem. Wracając tydzień temu od kupla z
samotnego programisty


@aczutuse: Przynajmniej zarabiasz pieniadze o ktorych 90% Polakow moze tylko pomarzyc niewazne jaby sie starali. Wybudujesz sobie wielki dom z basenem, bedziesz mial zawsze nowa fure z salonu i wakacje w egzotycznych krajach. Jak bedziesz chcial to przejdziesz na emeryture w wieku 50 lat. Bo programisci tak wlasnie zyja. Jak kiedys zyla szlachta. Nawet lepiej bo nie trzeba walczyc na wojnach.