Wpis z mikrobloga

smuteg mi od samotności. Żeby nie zwariować przejdę się... nie mam gdzie, więc pójde do #biedronka ale nie do tej co zawsze tylko do tej dalszej.
echhh takie jest życie chłopskie, samotnego programisty po 30 z zakolami, który przyjaciół ma tylko w internecie. Taguję Was normiki byście zobaczyły jak ludzie, odrzuceni przez normictwo żyją.
#przegryw #niebieskiepaski #rozowepaski #lublin
aczutuse - smuteg mi od samotności. Żeby nie zwariować przejdę się... nie mam gdzie, ...

źródło: comment_1673197488oXxWkEAnYbghRkIk4nnm4nw400

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
nie wiem co zrobic i jak


@aczutuse: Przede wszystkim działaj, rób coś w danym kierunku, cokolwiek jakkolwiek (oczywiście w granicach rozsądku) Działaj tak jak czujesz, patrz na outcomy i wyciągaj wnioski. Nie nauczysz się poznawać ludzi bez prób w których Ci nie wyjdzie. Musisz być gotowy na porażki i się nie zrażać.

Najprościej obczaj co się dzieje u Ciebie w mieście. Może grają w te planszówki, może grają w karty, może
  • Odpowiedz
@aczutuse: jak programujesz to może zawieś gdzieś ogłoszenie, że dasz korepetycje z programowania. Może jakiś dziany ojciec wykupi swojemu synkowi i będziesz miał z kim rozmawiać.
  • Odpowiedz