Wpis z mikrobloga

@Przemasu: I jak już stalkuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale drogo to nie jest wina PiSu, tylko skutek pandemii i wojny na Ukrainie, czyli sankcji na Rosje, bo chyba nie chciałbyś sponsorować kacapów teraz kiedy mordują niewinne państwo?
@Czloneknarodu:

ale drogo to nie jest wina PiSu, tylko skutek pandemii i wojny na Ukrainie, czyli sankcji na Rosje,


Bzdura. Trzeba było nie zrzucać hajsu z helikoptera. Ale że nasz kochany rząd rozwiązuje wszystkie problemy poprzez 500+ na łebka "na #!$%@? się", ładuje hajs w stare dziady i w patologię to teraz mamy co mamy.

bo chyba nie chciałbyś sponsorować kacapów teraz kiedy mordują niewinne państwo?


Nawet tego szantażu nie komentuję.
@Przemasu: Ty masz jakieś urojenia, że widzisz latające helikoptery nad Tobą, z których zrzucają pieniądze

Program 500+ nie jest przyczyną obecnej inflacji, tylko przyczyną inflacji jest pandemia i sankcje na Rosje, ale i tak u nas nie jest tak źle, bo w innych krajach europy jest gorzej

Jaki szantaż człowieku? Popierasz kacapów w tej wojnie??
@Czloneknarodu:

Nie, jak ktoś robi wycieczki osobiste zamiast się skupić na dyskusji


No to dyskutuję. Powiedziałem, że co mi z tego hajsu jak wszystko drożenie niewspółmiernie z podwyżką mojej wypłaty.
W 2019 lekko powyżej minimalnej wynająłem mieszkanie, ubrałem się, żarcia nakupiłem, zostało na hobby i do skarbonki. Tyle, że wtedy zakupy większe na jedną osobę to było max 80zł, dzisiaj za małą siatę zapłaciłem 120.
@Przemasu: Bo rozumiesz o czym jest mój wątek w ogóle i o czym od początku pisze? Drożyzna, to nie jest wina PiSu, tylko sankcji na Rosje i pandemii, ogarniasz to czy to jest za trudne i łatwiej ci lyknąc pierdy opozycji, które plują na nasz rząd dla zasady bez zdania racji?
¯\(ツ)/¯ i powtarzam aż tak drogo u nas nie ma, bo dla przykładu w Węgrzej i inflacja sięgnęła 25%, wiec
@Czloneknarodu:

Ty masz jakieś urojenia, że widzisz latające helikoptery nad Tobą, z których zrzucają pieniądze

Masz jakiś problem z rozumieniem pojęć?
https://en.wikipedia.org/wiki/Helicopter_money

Pamiętasz, jaka była pierwsza decyzja pinokia za kowida? "YYYYYYY.... rzucamy x miliardów na >>pomoc<<, tym, tym, tym." Była cała lista podmiotów, gdzie zakłady dostawały setki tysięcy złotych ZA NIC. Nawet jeden raper sobie merola kupił.

Jaki szantaż człowieku? Popierasz kacapów w tej wojnie??


Nie ma to żadnego wpływu na