Wpis z mikrobloga

@Korda: zgadza się idziesz na/do dworu do twego pana a twój pan z tego dworu jako budynku właśnie wychodzi na pole doglądać jak na polu #!$%@? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@Korda: Przecież to co wrzuciłeś zgadza się z obrazkiem OPa. Skoro wychodząc na zewnątrz ktoś mówi, że idzie na dwór, to idzie do "siedziby władcy", a więc sam mieszka gdzie indziej - w chałupie.

Jak chciałeś podważać obrazek to należało użyć 1.6 lub ewentualnie 1.4.

Bait OPa nudny, ale to że Ty zebrałeś tyle plusów rzekomo podważając bait, a tak naprawdę go potwierdzając jest zaskakujące.
@trostyt: a jak idziesz do domu, to znaczy że zazwyczaj śpisz na dworze? Pospólstwo nie jest godne wchodzenia na dwór, by go nie zanieczyścić i nie okraść. Siedzi opalone słońcem na zewnątrz i odpoczywa w stodole. Ewentualnie sypia w marnej chacie z samym miejscem do leżenia (nie koniecznie łóżkiem) i stołem (i to z innymi), którą będzie spłacał swoją pracą (tak jak wyżywienie). Nawet rzadko widuje się z panem. Od tego
@Korda: no to wracaj spać do stodoły boś niegodzien gadać z Panem. Nadzorco @Jan_K racz waś Pan uciszyć to pospólstwo w postaci jegomościa @Korda ( ͡~ ͜ʖ ͡°) (bez urazy Panowie i miłego wieczoru :) )
Do ludzi, którzy zagłosowali, że wychodzą na dwór: w Galicji wychodzi się na pole przywitać tych, co przyszli na dwór (żeby gnoju nie nanieśli do dworu), a do pola wysyła się parobków, żeby obrabiali owo pole.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@R2D2_z_Sosnowca zawsze śmieszy, jak ktoś się daje złapać na tego bajta i tłumaczy o statystykach, ale ty mordo faktycznie jakieś kompleksy złapałeś. Może już czas wyjść z domu i przestać brać na poważnie portal ze śmiesznymi kotkami.
@crest wyszedłem z domu jakieś 20 lat temu więc nie pouczaj mnie co powinienem robić. Wracając do tematu. To ty postujesz wieśniackiego mema z zadupia co jest niewypałem (8x więcej plusów zgarnął pierwszy wyśmiewający go komentarz) i potem próbujesz wmówić wszystkim wyśmiewającym go że to oni mają kompleksy lol. Przecież to jest głupie