Wpis z mikrobloga

@rales: umiejetnosc weryfikacji zrodel, unikania fake newsow, propagandy, non-konformizm, itd. Uwazam ze to by ludziom przydalo sie 1000x bardziej niz wiedza ze mieszko pierwszy 1000 lat temu poslubil kogos tam.
  • Odpowiedz
  • 0
@drobne_na_taryfe:

Brzmi spoko. Ja ze szkoły jakikolwiek temat wartości odżywczych pamiętam z techniki (lata 90.) Z biologii niczego sobie nie przypominam, a raczej uważałem na tym przedmiocie bo go bardzo lubiłem.
  • Odpowiedz
Home economics.

Home economics, also called domestic science or family and consumer sciences (often shortened to FCS or FACS), is a subject concerning human development, personal and family finances, consumer issues, housing and interior design, nutrition and food preparation, as well as textiles and apparel. Much less common today, it was, and is, most commonly taught in secondary school or high school.


Dużo ludzi coś #!$%@? o dodaniu przedmiotów które już są.
frutson - Home economics. 
Home economics, also called domestic science or family and...

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • Odpowiedz
@Urajah: przykłady wyszukiwania obrazem obejmowałyby jakieś gołe #!$%@? z neta. Bo jak człowiek widzi kiedy ktoś na wykopie pisze ‚wyślij na priv bez krecika’ albo ‚kolega pyta o imię’ to aż ręce opadają, bo na każdym kroku ma udowadnianie z iloma debilami musi żyć na tym świecie.
  • Odpowiedz
@rales: podstawy prawa jednocześnie wyrzuciłbym ten dział z WOSu, a sam WOS przekształcił na naprawdę wiedzę o społeczeństwie, a nie #!$%@? o wszystkim dookoła bez specjalnej myśli przewodniej
  • Odpowiedz
Lekcje martyrologii, żeby młodzi Polacy wiedzieli, że jesteśmy Chrystusem Narodów i ludy germańskie zawsze będą dążyć do zniszczenia lub/i zniewolenia Słowian. Społeczeństwo musi być świadome tego, że niemiaszki czy inne holendry będą na nas patrzeć z pogardą, a my nie możemy przed nimi pokornie zginąć karku. Do tego w programie ująłbym informacje na temat tego, co czesi robili podczas naszej wojny z bolszewikami. Nie może również zabraknąć wiedzy na temat moskalskiej hołoty,
  • Odpowiedz
nie wiem jak nazwać ten przedmiot, ale połączenie właśnie wyżej wymienionej ekonomii z geopolityka i wyjaśnianie jej na podstawie bieżący wydarzeń. Może takie coś jest, bo edukacje dawno temu zakończyłem


@Tigermass: Za moich czasów nazywało się to WOS, ale uczyło się na tym przedmiocie wiedzy nieprzydatnej typu obalenie komunizmu odc. 2137. W gimbazie zapadła mi w pamięci lekcja jak leciwa nauczycielka WOS mówiła nam, że masturbacja jest uzależnieniem. Kontekstu nie pamiętam,
  • Odpowiedz