Wpis z mikrobloga

#neuropa kłamie, a @Moderacja im wtóruje. Oskarżają Konfederację o manipulację wklejając kilkuminutowe wideo z wypowiedzi Budki jako "obnażenie kłamstw", bo po jakimś czasie podejmuje ponownie próbę recytowania hymnu. Niestety już nie dodają, że MÓWIĄC PO RAZ DRUGI ZNOWU SIĘ KILKUKROTNIE MYLI xDDD

No ale szkalujące mnie Wykopalisko z płomieniem na głównej, a moje... usunięte.

Brawo, brawo, brawo.

#konfederacja #korwin #bekazlewactwa #bekazmoderacji #polityka #4konserwy
Pobierz wojtas_mks - #neuropa kłamie, a @Moderacja im wtóruje. Oskarżają Konfederację o manip...
źródło: butka
  • 9
@wojtas_mks:
Afery rzadu: Komisje które skazują bezprawnie, #!$%@? miliardów, szpiegowanie opozycji podczas wyborów, rozwalanie granatnikiem, pokazywanie zoofili, centralizacja władzy i wiele wiele innych
Afera opozycji: Budka zamiast powiedzieć "Już tam ojciec do swej Basi, Mówi zapłakany" powiedział "Już tam ojciec, Mówi zapłakany do swej Basi"
bro, z czym do ludzi
@wojtas_mks: Ja powiem tak, to właśnie przez takie chamskie zagrywki i gnębienie oponentów politycznych ludzie zaczęli się interesować konfederacją. Bo to prosty mechanizm, coś jest, czytasz, normalnie byś nad tym przeszedł do porządku dziennego ale zaglądasz na swój profil, powinien być tam komentarz który zostawiłeś pod znaleziskiem, jednak gdy wchodzisz tam ponownie widnieje tam niebieski napis.

Więc zaczynasz kalkulować i stwierdzasz kto ma komunistyczne zapędy i wycisza oponentów jak towarzysze z
ty zawsze krzyczysz, że wszyscy kłamią ale dziwnym trafem zawsze potem ty wyłapujesz bana za manipulację xD


@Kryspin013: No patrz, i sam manipulujesz. Nie dostałem bana za manipulację. Mój ostatni (jedyny?) ban był za wrzucenie wierszyka "Jak powiedział stary góral, Polska będzie aż po Ural..." po wybuchu wojny. Padły tam na koniec wulgaryzmy i konto spadło z rowerka bo zaczęto masowo to zgłaszać. Wcześniej miałem ostrzeżenie za inne znalezisko, gdzie jeden
Afera opozycji: Budka zamiast powiedzieć "Już tam ojciec do swej Basi, Mówi zapłakany" powiedział "Już tam ojciec, Mówi zapłakany do swej Basi"

bro, z czym do ludzi


@SirSherwood: Żadna afera. Ciekawostka. A błędów jest więcej, wkleiłeś tylko jeden.
@wojtas_mks po takiej chamskiej wrzucie co wrzuciles na wykop powinieneś się już więcej nie odzywać póki normalnie, po męsku nie przyznasz się do błędu, że łyknąłeś fejka xD

No ale jesteś tylko marnym fanatykiem konfy, więc w sumie czemu miałbym spodziewać się jakiegoś honorowego zachowania xD