Wpis z mikrobloga

Mało kto wie, że zanim to nastąpiło, Małgorzata odeszła do innego mężczyzny. Kilka lat temu opisała to w autobiografii "Między nami". Jak napisała, nie był to przelotny romans, ale prawdziwe uczucie, którym zapałała do kolegi Donalda.

"Zakochałam się, tak po prostu, nie wiadomo kiedy. Znowu ktoś zwracał na mnie uwagę".Choć widmo rozwodu krążyło nad małżonkami, ostatecznie Małgorzata wróciła do Donalda.


PO chce walczyć z patriarchatem, a jej program zakłada głównie pomoc dla kobiet? W sumie nic dziwnego, skoro na jej czele stoi naczelny #cuckold polskiej polityki xD

#pieklomezczyzn #heheszki #stulejacontent #p0lka #zdrada #polityka #takaprawda #bekazlewactwa #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #zwiazki #seks
Kopyto96 - >Mało kto wie, że zanim to nastąpiło, Małgorzata odeszła do innego mężczyz...

źródło: NjcwNDc5YQsCFTh3TE5sHkFNbC0KF2JIFlV0ZkwNflobWCgtD1A8DxMYYCMRQD4LFAdgNA8aLxoKWDh1TFEnGRMbLz1MUCMIBhNhcFFQfVwBFn5pAgB-U05DL3YBGHdTUUNjJ1UDf15TEXl0BQR4SB4

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
Miałem zagłosować na Tuska, ale jak tak, to nie. Zagłosuję na słynnego z wierności małżeńskiej Janusza Korwin Mikke lub innego działacza Konfederacji czy Ordo Iuris, których niezachwiane wartości moralne budzą we mnie podziw i uznanie.
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Ależ on nie ma do siebie szacunku, ani tym bardziej jego żonka, która się najpierw puściła, a potem jeszcze to wszystko opisała w książce. Pewnie razem podjęli taką decyzję ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz