Wpis z mikrobloga

Wkurza mnie że #iphone poszedł tak w cenę. Jak kupowałem iPhone 8 to fakt że kosztował 2649 zł ale po 4 latach od zakupu chciałbym kupić coś w podobnych pieniądzach więc mam do wyboru SE gen. 3 to trochę przegięcie, tak samo 4499 zł za 13 mini. No i Androidowcy mówią że #apple rucha bez wazeliny swoich fanów więc chyba trzeba zakończyć przygodę z iOS i zakupić #smartfon z systemem #android. Mimo że miałem w przeszłości kilkanaście telefonów i czasem były to spadki do telefonów z niższych półek to tym razem nie chciałbym zejść poniżej poziomu iPhone 8. Przy czym chcę telefon poręczny i lekki więc nie może być większy od mojej 8. Polecicie coś?

Pobierz aarahon - Wkurza mnie że #iphone poszedł tak w cenę. Jak kupowałem iPhone 8 to fakt ż...
źródło: zzzzzzzz1
  • 23
przecież 128GB w telefonie to żart. 512gb jest OK


@GeDox: zależy dla kogo. Ja w swojej 7 32GB od premiery do dziś nie przekroczyłem 20GB zajętego miejsca ( ͡° ͜ʖ ͡°) Fakt, że te nowsze modele robią zdjęcia i filmy w lepszej jakości przez co więcej miejsca zajmuje się ale uważam, że jak dla mnie nawet w najnowszym modelu 128GB to byłby świat z głową
@GeDox: To prawda, mam dużo aplikacji, które zajmują dużo danych a zdjęć mam może z 30-50 łącznie z filmami, ale mam racje, że zależy dla kogo „potrzeba min. 512Gb” bo dla takich ludzi jak ja 128GB w większości byłoby puste.
I nie siedzę w domu, jestem aktywny sportowo i robię zdjęcia, filmy ale nie po 20 tego samego obiektu - dwa, trzy zdjęcia, w domu wybieram, obrabiam, wstawiam na social media
ale nie ma jabłka na obudowie a dla niektórych to ważne. Dwa, niektórzy nie wybiorą Samsunga tylko dlatego, że to Samsung.


@Bardak: z tego co rozumiem autora to narzekał na ceny Apple, a nie na Apple ogólnie
ceny takie same jak Apple


@Anakee: S22+ ma parametry porównywalne do 14 pro (a nawet samsung ma przewagę, bo czytnik linii papilarnych), a jest tańsze o 1500zł

edit: A nawet lepiej. S22+ 256gb kosztuje 3k zł, a iphone 14 pro 256gb kosztuje 6k xD
@Anakee: Czyli go nie stać. Albo i tak kupi a później dołączy do rzesz płaczków po grupach ajfoniarzy na fejsie, co tu robić bo kupił "oryginalne" Earpodsy na allegro czy olx za trzy stówki ale okazały się nie do końca oryginalne i tragedia teraz. Czy za kilka miesięcy jak zacznie mu lecieć kondycja na baterii i się osra jak większość. Bo taki drogi telefon a tu jeszcze każą cztery stówy za
A nawet lepiej. S22+ 256gb kosztuje 3k zł, a iphone 14 pro 256gb kosztuje 6k xD


@GeDox: tak staniały Samsungi? było powyżej 5k z tego co kiedys szukałem...
edit: gdzie sa za 3k/ wszedzie widze ceny pod 5k