Wpis z mikrobloga

Żyjemy w globalnej wiosce, świecie z nielimitowanym dostępem do internetu, super i hiper szybkich swiatłowodów i kamer, możemy ogladać na youtube 15-letnie "Last Christmas" zremasterowane do 4K i kupić sobie flagowego Samsunga z zoomem x90, który potrafi fotografować kratery Ksieżyca..

Jednocześnie też... prawie 24h od wysadzenia tamy w Nowej Kachowce, nie możemy doprosić się od Ukrainców analizy video, z byle jakiego, przemysłowego nawet monitoringu, jednego z bardziej kluczowych i strategicznych obiektów w kraju, które jednoznacznie wykazały by wine kacapów i odsuneły podejrzenia od siebie.
XD
Nie chce przez to powiedzieć że coś mi tu śmierdzi, ale coś mi tu śmierdzi.. To jedyne dostępne wideo, nic nam naprawde nie mówi. Niech pokazą moment gdy ruskie minowali zaporę, niech pokażą to co działo sie tam przynajmniej dobe przed wybuchem, kto sie tam kręciłl, jakie pojazdy sie tam poruszały, w koncu najważniejsze, w jaki sposob dokonano detonacji..

Ta wojna mocno rozczarowuje mnie pod względem technologicznym. Mysłałem że doczekam się w końcu konfliktu na żywo, czegoś bardziej namacalnego, co będę ogladal live na tiktoku, jakis zajebistych POV rodem z Call of Duty, tymczasem jedynym na czym bazujemy w dostepie do informacji sa jakies nędzne ogryzki CCTV, video z telegrama i screeny z twittera. To jest po prostu straszne jak trudno w dzisiejszych czasach dotrzec jest do źródla i jak niewielu osobom na tym zalezy :(
Od wczoraj nie wiemy praktycznie nic, jednak nie przeszkadza wam to wcale w strzępieniu języka i ferowaniu wyroków :(

#ukraina #rosja #wojna #bekazlewactwa #modernwarfare
daeun - Żyjemy w globalnej wiosce, świecie z nielimitowanym dostępem do internetu, su...

źródło: temp_file.png7408385101161794142

Pobierz
  • 57
Jednocześnie też... prawie 24h od wysadzenia tamy w Nowej Kachowce, nie możemy doprosić się od Ukrainców analizy video, z byle jakiego, przemysłowego nawet monitoringu, jednego z bardziej kluczowych i strategicznych obiektów w kraju, które jednoznacznie wykazały by wine kacapów i odsuneły podejrzenia od siebie.

XD


@daeun: ale wiesz, że tama jest od ponad roku w rękach Rosjan i Ukraińcy nie mają dostępu do takiego video? Wiesz i starasz się zakłamać rzeczywistość?
@daeun:

Ta wojna mocno rozczarowuje mnie pod względem technologicznym. Mysłałem że doczekam się w końcu konfliktu na żywo, czegoś bardziej namacalnego, co będę ogladal live na tiktoku, jakis zajebistych POV rodem z Call of Duty, tymczasem jedynym na czym bazujemy w dostepie do informacji sa jakies nędzne ogryzki CCTV, video z telegrama i screeny z twittera. To jest po prostu straszne jak trudno w dzisiejszych czasach dotrzec jest do źródla i
obiekt o takim znaczeniu gospodarczym i stategicznym nie jest kontrolowany tylko przez kamery cctv, tam latają drony, predatory, wszystko mozna podejrzec tez przez satelity..


@daeun: poważnie? Ty to napisałeś na poważnie? Szczególnie te ukraińskie geostacjonarne satelity nad elektrownią i predatory mnie zainteresowały - może czytaj mniej fantastyki, wyjdź do ludzi? :-)
via Android
  • 0
@let_it_be mordo, wolne przemyslenia do ktorych tak jak wszyscy mam prawo. Po prostu jestem sceptyczny wobec tych wszystkich rewelacji i zadaje pytania. Pamietaj, kontrola najwyzsza formą zaufania.
@daeun obiekt jest w rękach ruskich. To oni mają dostęp do monitoringu. Zamiast spytać czemu ruscy nie pokazują rakiety lecącej w tamę, którą widzieliby z kilku ujęć to pytasz o jakieś ukraińskie satelity, mające nagrać minowanie obiektu xDDD Jak sobie w ogóle wyobrażasz podkładanie ładunków wybuchowych na tamie? Weszli na górę zapory, położyli walizkę z C4 i schowali się za skrzynkami jak na de_dust?
Mysłałem że doczekam się w końcu konfliktu na żywo, czegoś bardziej namacalnego, co będę ogladal live na tiktoku,


@daeun: codziennie są takie filmy. Tyle, że jesteś tłukiem, który myśli, że jak czegoś nie ma na pierwszej stronie YT to nie ma w ogóle.

jakis zajebistych POV rodem z Call of Duty


Debil no xDD Wojny nie ma bo nie wygląda tak jak w call of duty jap ierdole xDD
Masz POV