Wpis z mikrobloga

Żyjemy w globalnej wiosce, świecie z nielimitowanym dostępem do internetu, super i hiper szybkich swiatłowodów i kamer, możemy ogladać na youtube 15-letnie "Last Christmas" zremasterowane do 4K i kupić sobie flagowego Samsunga z zoomem x90, który potrafi fotografować kratery Ksieżyca..

Jednocześnie też... prawie 24h od wysadzenia tamy w Nowej Kachowce, nie możemy doprosić się od Ukrainców analizy video, z byle jakiego, przemysłowego nawet monitoringu, jednego z bardziej kluczowych i strategicznych obiektów w kraju, które jednoznacznie wykazały by wine kacapów i odsuneły podejrzenia od siebie.
XD
Nie chce przez to powiedzieć że coś mi tu śmierdzi, ale coś mi tu śmierdzi.. To jedyne dostępne wideo, nic nam naprawde nie mówi. Niech pokazą moment gdy ruskie minowali zaporę, niech pokażą to co działo sie tam przynajmniej dobe przed wybuchem, kto sie tam kręciłl, jakie pojazdy sie tam poruszały, w koncu najważniejsze, w jaki sposob dokonano detonacji..

Ta wojna mocno rozczarowuje mnie pod względem technologicznym. Mysłałem że doczekam się w końcu konfliktu na żywo, czegoś bardziej namacalnego, co będę ogladal live na tiktoku, jakis zajebistych POV rodem z Call of Duty, tymczasem jedynym na czym bazujemy w dostepie do informacji sa jakies nędzne ogryzki CCTV, video z telegrama i screeny z twittera. To jest po prostu straszne jak trudno w dzisiejszych czasach dotrzec jest do źródla i jak niewielu osobom na tym zalezy :(
Od wczoraj nie wiemy praktycznie nic, jednak nie przeszkadza wam to wcale w strzępieniu języka i ferowaniu wyroków :(

#ukraina #rosja #wojna #bekazlewactwa #modernwarfare
daeun - Żyjemy w globalnej wiosce, świecie z nielimitowanym dostępem do internetu, su...

źródło: temp_file.png7408385101161794142

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
musiałem urodzić sie w Moskwie by zadawac niewygodne pytania


@daeun: ale ty nie zadajesz niewygodnych pytań tylko głupie pytania, do tego takie które są baitami xD
  • Odpowiedz
@daeun: Nie przejmuj się, wiem że jesteś trolem w większości przypadków, ale tutaj legit wątpliwości, panowie u góry są tak zaślepieni psyopsem USA i Ukrainy, że nie dociera do nich, że dzięki tej tamie są zasoby wodne na ruskim Krymie no i wiadomo, wysadzając tą tamę specjalnie zniszczyli umocnienie, które budowali przez pół roku, Ci sami ludzie wierzą, że nordstream wysadzili rosjanie XD
  • Odpowiedz
@daeun: już w pierwszym akapicie sypiesz baity (Samsung i księżyc), a nawet jeszcze tematu docelowego nie poruszyłeś xDDD tu skończyłem czytać.
  • Odpowiedz
@daeun: Ukraińcy wysadzili tamę, żeby zalać swoich żołnierzy na wysepkach znajdujących się na Dnieprze oraz, żeby powstrzymać ukraińską kontrofensywę. Tak ma to sens.
  • Odpowiedz
ale wiesz, że tama jest od ponad roku w rękach Rosjan i Ukraińcy nie mają dostępu do takiego video? Wiesz i starasz się zakłamać rzeczywistość?


@Nieszkodnik: no przecież to debil i trol, nawet "daun" źle zapisał, niech przepadnie, po co komentować
  • Odpowiedz