Wpis z mikrobloga

@mkorsov: reklamacja przyjęta ale twierdzili ze to kwestia regulacji :D powiedziałem ze nie ze otwory są krzywo i w piątek maja przyjść znowu jakieś specjalisty na oględziny. Może w 2-3 da się xos podregulowac ale tu nowe fronty trzeba bo dziury są krzywo powiercone
@massh jak baba z Ikei na ogledzinach coś mlasnie o naprawie to powiedz że kręcisz już gównoburze pod nieprawidłowe rozpatrzenie reklamacji

zapytaj się czy ze względu na profesjonalizm firmy możesz podać miasto i informacje kto wykonał montarz i oględziny reklamacyjne
@mkorsov: @Miszcz_Joda przyszli szpece w uniformach IKEA i stwierdziili, ze wszystkie fronty do wymiany. Znalezli jeszcze kilka innych usterek. 2 dni opozniej zadzwonil montazysta ktory to montowal i stwierdzil ze panie oni sie nie znajo to kwestia regulacji xD Juz czuje ze bedzie wesolo ale ni #!$%@? nie pozwole mu powikeszac otworow ani nic z tych rzeczy. Jak cos wyreguluje tak jak jest to spoko chyba ale jak bedzie cos nawiercal
@massh: ja wymierzalem i z laska robilismy to z 2-3h, 3x pomiar, wyliczenia, oznaczenie, wiercenie na stojaku (nic z lapy). Wyszlo idealnie poza jedna ktora sie walnalem o ok 1mm ale nie widac w sumie (mozna rozwiercic opdpowiednia dziurke o 1mm i przesunac w gore). Mowilem ze ekipi z lapanki i robia na akord. U mnie sa pod laser ;-) A i jeszcze nie korzystalem z ich przymiaru bo on tylko