Wpis z mikrobloga

Świeżutki sondaż poparcia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Konfederacja rośnie w siłę! Jeszcze więcej obietnic socjalnych i będzie 20%. Ból dupy starego układu za 3, 2, 1...( ͡° ͜ʖ ͡°)

#konfederacja #polityka #sondaz #neuropa #bekazlewactwa #bekazpisu

Źródło: https://twitter.com/MateuszPluta02/status/1666041367192039429?t=NzprGzOzCr9y78W0-CNTfQ&s=19
Lethorn - Świeżutki sondaż poparcia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Konfederacja rośnie w siłę! Jeszcze w...

źródło: Screenshot_2023-06-06-15-17-07-03_0b2fce7a16bf2b728d6ffa28c8d60efb

Pobierz
  • 57
@Lethorn: akurat ten sondaż nie powinien aż tak podobać się #konfederacja. Nie chcę mi się sprawdzać mandatów, ale myślę że przy takim układzie opozycja ma większość bez nich. Dla konfedracji idealny scenariusz to taki, w którym nie da się stworzyć rządu bez nich
@K_O_R_N_I_K A jeżeli o Kai Godek mówimy to w marcu tego roku było czytanie kolejnego jej projektu przewidującego więzienie dla kobiet za dokonanie aborcji czy też za samo mówienie o niej. Kto głosował przeciw odrzuceniu tego projektu w pierwszym czytaniu wyjaśniać nie trzeba. Wcale więc nie trzeba nawet wycieczek do zamierzchłych lat 2019-2020. Oni cały czas wysyłają te same sygnały, tylko ludzie chcą być na nie głusi ( ͡º ͜ʖ
@K_O_R_N_I_K: Znajomy z pracy miał podobnie podczas ostatnich wyborów prezydenckich. Mówił, że chyba na Bosaka zagłosuje, bo widział z nim wywiady i facet tak fajnie mówi, rzeczowo, z kulturą itp. A potem pooglądał trochę więcej wywiadów i słyszał Krzysia #!$%@? o religii itp. (kumpel mocno anty katolicki) i szybciutko mu przeszło xD
@K_O_R_N_I_K:

Ból dupy to będą mieli konfiarze jak się uaktywni schowany do szafy katokalifat

haha, ale mnie się to podoba, jak bardzo sobie tworzycie fałszywą strefę komfortu i jak bardzo wasze prognozy rozjeżdżają się z rosnącym poparciem dla Konfy XD

Im bardziej straszycie ludzi takimi bzdurami, tym wyraźniej widać że są to bajeczki dla niegrzecznych dzieci lol. Czekam aż zaczniecie straszyć inkwizycją i paleniem na stosie, wtedy poparcie skoczy Konfie pod
Czy po wydaniu blisko 200mln na elektrownie atomową była wybrana chociaż lokalizacja budowy?

- Dlaczego stadion narodowy był w top 3 jeżeli chodzi o koszt budowy pomimo tego, że nie był tak dobry jak pozostało top 2?


@CzyWszystkoJestJuzZajete: Pis to kontynuował i też nic nie zrobli wkońcu zamknęli projekt. Teraz wrócili do atomu
Ze stadionem to już mega czepialstwo. Ciekawe jaka jest opłacalność przekopu mierzei i elektrowni w Ostrołęce XDDDD
@K_O_R_N_I_K: schowanie tego w szafie i udawanie parti liberalnej gospodarczo to czyste zloto które pewnie wyszlo właśnie od sławka, jeszcze kilka miesięcy i wdzyscy zapomną o polexitach, żydach i konfederacjach Gietrzwaldzkich, Rosji itd. A zwolennicy tych pomysłów ciagle tam sa i zajmują najważniejsze pozycje.
Świeżutki sondaż poparcia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Konfederacja rośnie w siłę! Jeszcze więcej obietnic socjalnych i będzie 20%. Ból dupy starego układu za 3, 2, 1...( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Lethorn: aaaa to dlatego takie rajdy na nich na wykopie 24/7 xd
@K_O_R_N_I_K: te wypowiedzi przypominają mi płaczących zwolenników Clinton przy wyborach w USA 2016, gdzie Trump miał być nawet antychrystem, a połowa celebrytów miała wyjechać z kraju, którym rządzi szowinista. Co było dalej? Zaakceptowali nowego prezydenta.