Wpis z mikrobloga

Jakie silniki benzynowe, najlepiej uturbione (min ten 1km na 10kg masy auto żeby było) są godne uwagi w samochodach do 50k zł? Wiem, że vagowskie to lipa do 2013r. i trzeba je remontować jeśli jeszcze się nie rozleciały. Coś w BMW, Mercedesie, Volvo by się znalazło czy odpuścić te marki?
Najbardziej mi chodzi po głowie passat CC z 2.0 lub 1.8tfsi ale nie wiem czy znajdę za taką kwotę
#motoryzacja #samochody #mechanikasamochodowa
  • 12
@WUJICO: Ostatnio sobie spacerowałem i słyszę takie łtutututut pu pu pu pu z wydechu. No i patrze co to za fajna furka, byłem bardzo rozczarowany bo to był zwykly passat cc. No fajnie to brzmi i jedzie ale to passat. Jakie roczniki bierzesz pod uwagę? Może s4 b7 z 4.2? dźwięk nie do podrobnienia.
@WUJICO: pamiętam te czasy gdy 2.0 TFSI wchodziło co przepalało olej, gadali wtedy, że trzeba było sobie kupić 2.0 BMW 245KM, jak się okazało ten to był jeszcze większą wtopą ;] chodzi o ten pierwszy, N20
via Android
  • 0
@OrzechowyDzem ogólnie spoko ale celuję w coś powyżej 2010r. a te auto to z tego rocznika to już końcówka produkcji i już tak średnio wyglądają @T4_LOVER nie no 4.2l to by mnie zabiło płaceniem za paliwo xD to ma być daily ogólnie. Dlatego najlepiej szukam turbo z mniejszej pojemności. Oglądałem Leona z 1.4tsi ale czytałem, że ten silnik to porażka
nie no 4.2l to by mnie zabiło płaceniem za paliwo xD to ma być daily ogólnie. Dlatego najlepiej szukam turbo z mniejszej pojemności. Oglądałem Leona z 1.4tsi ale czytałem, że ten silnik to porażka


@WUJICO: To w gazie :D Znajomy lakiernik robił poprawki w takiej s4 ale starej bo b5. To jeszcze zagazowane było. Na daily słabo, ale żałuję do tej pory że nie kupiłem jej jako zabawki. Ten silnik jest
@WUJICO: Gdzieś czytałem, że kiepsko (w stosunku do konkurencji z segmentu średniego) z bezpieczeństwem w razie stłuczki. Ale teraz nie mogę tego znaleźć, więc może to była ściema. Nie mam nikogo znajomego z tym autem.