Wpis z mikrobloga

Imho #neuropki które od co najmniej miesiąca stały się aktywne i spamują tag #konfederacja - (mówię o was @PrzeKomentator @cwlmod @Kryspin013 @Tywin_Lannister i pewnie kilku innych) przyczyniły się do wzrostu poparcia konfy.

Walka nie jest o tych moherów co i tak nie zmienią zdania bo patrzą w kaczora i jego świte jak w obrazek - jestem na grupkach pisowskich i to sekte przypomina.
Walka nie jest też o lewicowców co by chcieli nam tu światopoglądowo problemy ameryczki wrzucić, oni tez są ukierunkowani, tak samo z kucami z wolengo ryneczku
Walka nie jest tez o kodziarzy i peowców co mówią "za tuska to było lepij" a jedyne ich hasła to osiem gwiazdek + konfederacje.

Walka jest o niezdecydowanych, a jak osoba niezdecydowana zobaczy że konkurencja rzuca gównem w konfe, potem się okazuje że w sumie to oskarżają albo o głupoty bo się chłop napił, albo oskarżają o jakiś wydumany faszyzm czy ogółem używają buzzwordów, albo narzekają że nie pójdą na polityczny marsz - to taki niezdecydowany zmieni zdanie na korzyść konfy.

Co ma opozycja do zaoferowania? Głosowanie razem z PiS i potem oskarżanie o to konfederacje? Licytowanie się kto da wincyj na wybory? Dyskusja na największym marszu o prawach kobiet podczas gdy mamy trochę poważniejsze sprawy na głowie jak padający trójpodział władzy i gospodarkę?

#polityka
  • 32
Oglądałem relacje na żywo na TVN24 na monitorze obok, widziałem i przemówienia i wyborców. Chodzi o marsz 4 czerwca.


@ButtHurtAlert: To musisz mieć niezłe echo w głowie jeśli z całego marszu i wszystkich przemówień wychwyciłeś tylko jedną feministkę xD

Ale to ty dzwonisz, od dłuższego czasu.

No a jednak fakty sa takie, że to ty dzownisz i nie masz nawet żadnego argumentu jak typowy nieogar z konfy xD

nick OP-a zobowiązuje
@aarahon: No nie ma to jak wyrwać sobie jedno głosowanie z kontekstu i potem się do tego brandzlować.

Pamiętam kluczowe głosowania dla mnie, takie jak choćby podwyżki dla posłów, konfa jako jedyna wybijała się tym że nie dość że głosowała poza kluczem, często się wybijając spoza schematu(schematu jaki używała opozycja, głosujmy z PiS i oskarżajmy o to konfe), w dodatku często głosując samodzielnie wśród posłów
@HrabiaTruposz: Chodzi mi o ogólny przekaz jaki leci, wykop jest jednym z większych mediów internetowych co wskazuje na dany trend. A trend jest taki - #!$%@?ć po konfederacji ile się da.
Chodzi mi o ogólny trend, widoczny np. wśród wszelkich działaczy "opozycyjnych", widoczny również na twitterze - patrz afera gejowska z Bartem i Żukowską.
@L3stko: Patrz post wyżej, chodzi mi o ogólny trend.
Nie chodzi tylko o wykop, a o wszelkie media, twitter, gazety. Przecież nawet do ruchu 8 gwiazdek się dodało konfederacje w pewnym momencie i teraz jest modne rzucanie tym hasłem ot tak xD
@aarahon: No nie ma to jak wyrwać sobie jedno głosowanie z kontekstu i potem się do tego brandzlować.


@ButtHurtAlert: Ej też tak umiem. Nie ma to jak wyrabiać sobie opinię na podstawie głosowań większości ustaw przechodzących przez sejm typu ustawy o maksymalnej krzywiźnie bakłażana dopuszczonego do obrotu czy połowie karpia w #!$%@? dolnym xD
Imho #neuropki które od co najmniej miesiąca stały się aktywne i spamują tag #konfederacja - (mówię o was @PrzeKomentator @cwlmod @Kryspin013 @Tywin_Lannister i pewnie kilku innych) przyczyniły się do wzrostu poparcia konfy.


@ButtHurtAlert: Twierdzenie że kilku anonów z wypoku wpływa na poparcie dowolnej partii jest piękną odklejką na poziomie kuc piwniczak do sześcianu xD
Poza tym l3stko już w styczniu wrzucał sondaże z 12% poparciem, teraz wrzucacie takie z 9%, myślę
thorgoth - >Imho #neuropki które od co najmniej miesiąca stały się aktywne i spamują ...

źródło: 1534752,9

Pobierz
@thorgoth:

Twierdzenie że kilku anonów z wypoku wpływa na poparcie dowolnej partii jest piękną odklejką na poziomie kuc piwniczak do sześcianu xD


Nie jesteś najostrzejszym narzędziem w szopie, co? Przeczytałbyś dosłownie dwa komentarze wyżej.
@ButtHurtAlert: no przeczytałem - konfiarze piszą że im wciąż i wciąż wzrasta mimo że są tak bestialsko atakowani na wykopie a inni konfiarze się z tym zgadzają i to popierają, mmmm, yummy, no homo bro, tylko konfa.

O czym to ma świadczyć panie ostra motyka z szopy?
No nie ma to jak wyrwać sobie jedno głosowanie z kontekstu i potem się do tego brandzlować.


@ButtHurtAlert: ja się nie brandzluje. Ja tylko stwierdzam że konfa głosowała razem z pisem w ważnych dla pisu ustawach. Nawet w przypadku Lex TVN się wstrzymali zamiast głosować przeciw. Tak samo w przypadku odwoływania Czarnka.