Wpis z mikrobloga

@wuut lo chłopie, 200k w 3 lata nabić? to po jakimś przedstawicielu handlowym? ile takie nowe z salonu kosztuje?

200k to taka granica dla samochodów, trochę wróżenie z fusów ale 10-20k albo i nawet więcej będziesz musiał wydać w ciągu najbliższych lat - jeśli na przykład padnie chłodnica, albo będzie rozrząd do wymiany, części eksploatacyjne jak klocki tarcze etc. pewnie też do wymiany ale nie liczylbym na to że ktoś Ci z
@Qrka Wiadomo, że służbowe, ale już bez przesady z tym przebiegiem. Ja prywatnie w 3 lata ponad 100k km zrobiłem, więc dwa razy tyle służbowo nie wydaje się być jakoś dużo.
@wuut: Zawsze możesz napisać do sprzedawcy żeby zmniejszył przebieg na jakieś 120k i wtedy już się nie będziesz martwić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Często bierze się takie auto żeby właśnie nabijać km, jeżeli był serwisowany na bieżąco, to ewentualny rozrząd i powinien jeździć
@wuut: ocenę to niech Ci zrobią w ASO, 500 złoty albo coś koło tego to nie majątek. Co do autostrady to łatwo to ustalić, widać po masce, słupkach A, reflektorach szybie czy ktoś latał po autostradach. eskach, no chyba że świr i obkleił skodę folią. Napęd fajny miałem takiego superb przez chwilę, ale okropnie lubił zupkę, oczywiście warto sprawdzić czy ktoś nie żałował i skracał interwały olejowe.
@wuut: ja nie korzystałem z usług takiej firmy więc nie wiem jak oni działają, czy są rzetelni, najważniejsze żeby był nie bity bo w takim roczniku można znależć coś sensownego, no i czy ktoś dbał o silnik i skrzynię, bo niestety pakiety serwisowe vag nie rozpieszczają aut, potrafią wymieniać filtr powietrza co 100 tyś km to oczywiście ich zalecenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)