Wpis z mikrobloga

@cwlmod: i co zmienia ten cytat? Będziemy udawać, że to wcale nie był wiec mający podnieść poparcie dla Tuska?
Skoro to nie był wiec poparcia dla Tuska to czemu przysięgał on tam wygraną xD.
@kulass: Tylko przypomnę, że marsz szedł pod hasłem "Marsz wszystkich" i zaproszeni zostali wszyscy liderzy opozycji (pewnie demokratycznej). Zorganizował to zdecydowany lider opozycji, co jest logiczne. Dzieki temu przyszło prawie 500k ludzi.

A ty jesteś miernym obywatelem i pseudopatriotą skoro uważasz, że sam fakt organizacji tego marszu przez inną niż twoja, partię opozycyjna jest niegodne byś na niego poszedł.

Zachowujesz sie dokładnie tak jak pisowiec - wszystko pod siebie i tylko
i co zmienia ten cytat? Będziemy udawać, że to wcale nie był wiec mający podnieść poparcie dla Tuska?

@kulass: A jakby o zorganizowała konfederacja i reszta opozycji się podpięła to byś powiedział to samo? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Skoro to nie był wiec poparcia dla Tuska to czemu przysięgał on tam wygraną xD.

Mówił o wszystkich obywatelach, którzy sa przeciwko rządowi xD Naprawdę takie proste rzeczy trzebac
A jakby o zorganizowała konfederacja i reszta opozycji się podpięła to byś powiedział to samo? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@cwlmod: organizowali takie "marsze" w czasie covid i tak dla mnie były to sytuację na której konfa chciał zbić poparcie.

Mówił o wszystkich obywatelach, którzy sa przeciwko rządowi xD Naprawdę takie proste rzeczy trzebac i tyłumaczyć?


@cwlmod: I co może jeszcze mówił to dla ideii, a nie
organizowali takie "marsze" w czasie covid i tak dla mnie były to sytuację na której konfa chciał zbić poparcie.


@kulass: I też nie poszedłeś? xD

I co może jeszcze mówił to dla ideii, a nie zmyśla o przejęciu władzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Czy twój wybrakowany mózg potrafi w ogóle zrozumieć coś takiego jak patriotyzm? Ludzie poszli na marsz bo nie chcą pisu i czują że trzeba
I też nie poszedłeś? xD


@cwlmod: Też

Czy twój wybrakowany mózg potrafi w ogóle zrozumieć coś takiego jak patriotyzm? Ludzie poszli na marsz bo nie chcą pisu i czują że trzeba zadbać o państwo, a nie że konkretnie chcą popierać PO. Tam szła i lewica i PSL i masa niezdecydowanych.


@cwlmod: Potrafi ale nie bardzo łączy ten marsz z patriotyzmem.
Na marszu niepodległości też idzie kupa normalnych Polaków, jakoś wtedy
@kulass: Jesus jaka to jest beka jak słyszę/czytam konfederatów płaczących o to, że się ich obraża XD. Wyborcy ugrupowania, które kapitał polityczny zbiło na edgy nastolatkach tym jak bardzo wszystkich nie "orali". Gdzie to oranie głównie polegało na jakichś dziecinnych insynuacjach i inwektywach XD
Też


@kulass: Aha czyli jesteś owym nieogarem co to nic nie robi ale wypisuje bzdury w necie xD

Potrafi ale nie bardzo łączy ten marsz z patriotyzmem.

Aha, to za komuny też pewnie były niepatriotyczne protesty bo przecież stawała produkcja i ludzie nie mieli co jeść xD

Na marszu niepodległości też idzie kupa normalnych Polaków, jakoś wtedy nie macie oporów nazywać wszystkich uczestników nacjonalistami i hołotą.( ͡° ͜ʖ ͡
Aha czyli jesteś owym nieogarem co to nic nie robi ale wypisuje bzdury w necie xD


@cwlmod: Nie no, tak jak ty zmieniam świat chodząc na marsze xD

TO SIĘ NAZYWA PATRIOTYZM I PODEJMOWANIE TAKICH DZIAŁAŃ ABY KRAJ NA TYM ZYSKAŁ!


@cwlmod: i co kraj zyskał?
Nie no, tak jak ty zmieniam świat chodząc na marsze xD


@kulass: Owszem. Jeśli tego nie rozumiesz to pięknie wypełniłeś definicję epitetu jaki w twoją strone skierowałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

i co kraj zyskał?


@kulass: xD Nic ku*wa nie zyskał, za to twoje siedzenie na dupie zbawiło całą galaktykę. Prl to pewnie też sam z siebie się zwinął xD
Żenada xD


@cwlmod: Rzucasz w moja stronę epitetami i spodziewasz się, że będę z tobą prowadził normalna dyskusje? Ogarnij się panie patriota ( ͡ ͜ʖ ͡)
@kulass: Wiadomo, że jak nie ma sie argumentów to trzeba się obrazić xD

Reakcja typowa jak u lewaków gdy się ich zaora. Niczym się od nich nie różnisz :P
Wiadomo, że jak nie ma sie argumentów to trzeba się obrazić xD


@cwlmod: albo obrażać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Reakcja typowa jak u lewaków gdy się ich zaora.


@cwlmod: To zaoranie jest z z nami w pokoju?
albo obrażać ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kulass: Można też stracić cierpliwość gdy oponent ciągle wyposuje te same idiotyzmy xD

To zaoranie jest z z nami w pokoju?


@kulass: Tak i cały czas cie molestuje xD

I co dzbanie, skończyły się argumenty gdy zostałeś całkowicie zaorany? Teraz będzie tylko pyskować i przez to co raz bardziej przyznawać mi rację? Myślałem że wielcy mędrcy z konfy potrafią coś
Można też stracić cierpliwość gdy oponent ciągle wyposuje te same idiotyzmy xD


@cwlmod: Ty patrz jakoś jednak nie zacząłem cię obrażać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I co dzbanie, skończyły się argumenty gdy zostałeś całkowicie zaorany?


@cwlmod: Tak zaorałes tak samo jak naprawiłes Polskę idąc w marszu pod szyldem PO
Ty patrz jakoś jednak nie zacząłem cię obrażać ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kulass: Obraża mnie twój intelekt i powtarzanie idiotyzmów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak zaorałes tak samo jak naprawiłes Polskę idąc w marszu pod szyldem PO

A ty zbawiłeś świat pierdząc w stołek xD

Już ustaliliśmy, że to nie był marsz po tylko antyrządowy. Mózg ci się zapętlił? xD
Obraża mnie twój intelekt i powtarzanie idiotyzmów ( ͡° ͜ʖ ͡°


@cwlmod: Dziwne, a swój cię nie obraża?

A ty zbawiłeś świat pierdząc w stołek xD


@cwlmod: Ale ja świata nie zabawiam

Już ustaliliśmy, że to nie był marsz po tylko antyrządowy. Mózg ci się zapętlił? xD


@cwlmod: Nic nie ustalismy, tylko ty ten kit powtarzasz w kółko.
Za bardzo uwierzyłeś w słowa Goebbelsa "kłamstwo powtórzone
@kulass: Pięknie się zaprezentowałeś. Same pyskówki i zero merytoryki xD

Nic nie ustalismy, tylko ty ten kit powtarzasz w kółko.

No przecież nie przedstawiłeś kontrargumentu xD