Wpis z mikrobloga

@TenXen47: @kulass @Kopyto96 Gorące z 12h i hejtu na konfe z 75% z czego 10% to famemma xd. Czytając wczorajsze komentarze to na konfederacje głosują same dzieci i mizogini, faszyści. Konfederacja złem całego świata. Jeszcze najlepsze z wczoraj to, że konfederacja jest większym złem od pis XD. Zamordyzm na całego, bo nie pozwalają mordować dzieci i Mentzen coś powiedział, że nie byłby zadowolony z obrażania jego wiary. Oczywiście banda trolli nawet
Z całym szacunkiem, ale żeby krytykować Bosaka wcale nie trzeba być płatnym trollem. Wystarczy posłuchać Bosaka.


@JozefMatlab: no widzisz. Ja zagłosuję na Konfederację, a też jestem w stanie skrytykować Brauna, Bosaka czy Korwina. Piszesz, że aby krytykować Bosaka nie trzeba być płatnym trollem. Racja. Ale temat dotyczy użytkowników, którzy za fakt krytykowania Tuska zrobią z Ciebie pisowca i onucę. Codziennie czytam zarzuty wobec mnie, że jestem pisowcem, onucą i w ogóle
@Kopyto96: wczoaj był marsz antyrządowy. Ludzie którzy nie zgadzają się z polityką pisu, wyszły na ulice i głośno o tym mówiły. Co w tym czasie robili konfederaci? Atakowali uczestników marszu. Dziwicie się że wylał się na was hejt? Niejako sami stanęliście po stronie PiSu. Zgadzacie się z ich polityką?
@Kopyto96: @kulass @USSCallisto Drogie szury z konfy, jakim cudem wy się dziwicie że w historycznej sytuacji gdy należało pokazać postawę obywatelską, wy jak przestraszone kundle podkuliliście ogon i schowaliście się do nor i ludzie mają was w pogardzie?

Przecież ten hejt nie jest dlatego, że nagle wszyscy przestali z tyłka lubić/tolerować konfę tylko ma konkretny powód.

Wiele ludzi starało się was przekonać, żebyście dołączyli do marszu antyrządowego, a wy wściekle atakowaliście
Swoją drogą skąd pomysł że ludzie na których cały czas plujecie będą popierać wasz marsz?


@kulass: eeee... bo konfa twierdzi, że jest przeciwko PiS?
TO JEST PIEPRZONY WSTYD ŻE W IMIĘ GRY POLITYCZNEJ RZUCILIŚCIE POLSKĄ FLAGĘ W GNÓJ!


@cwlmod: Jakiej flagę, przecież to był marsz poparcia dla PO. Przecież tak to przedstawia główny troll PO i jego "sekta na wybory" Roman Giertych. To, że po dorobiło do tego otoczke patriotyzmu nic nie zmienia, a wręcz jeszcze bardziej to pogrąża w moich oczach.
@kulass: No cóż, ja tylko zacytuję siebie dzbanie

Ja wiem że zaraz się zlecicie powtarzać #!$%@? że to wielki zły marsz tuska i to pomimo akapitu wyżej. To tylko pokaże jak niskie IQ macie, bo powtarzacie te same bzdury jak katarynka