Wpis z mikrobloga

W Gdańsku kolejka jak za PRL — już na godzinę przed "piwem z Mentzenem" przed klubem ustawił się tłum ludzi. Na scenie lider Konfederacji Sławomir Mentzen, któremu towarzyszył złoty premier Morawiecki, kpi z Kaczyńskiego, Tuska, Lewicy, dziennikarzy i polityków. O tych ostatnich mówi: "Mają zasłużony status społeczny między prostytutką a złodziejem". W klubie "faszystów" rzeczywiście trudno zauważyć. Przynajmniej na pierwszy rzut oka. Nie ma tu łysych, napakowanych gości, którzy podejrzliwie łypią na tęczowe kolory i snują dywagacje o wyższości jednej rasy nad drugą. Klimat przypomina bardziej studencką imprezę.


Tak trzeba żyć.

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/gdansk-piwo-z-mentzenem-lider-konfederacji-kpi/vr3ce0s?utm_campaign=cb

#bekazlewactwa #bekazpisu #mentzen #konfederacja #polska #gdansk #polityka #piwo
Pobierz
źródło: gdansk-piwo-z-mentzenem
  • 50
@Kamokamo na razie cie #!$%@? obchodzi konstytucja
do momentu az nie będą zamykac Konfederatow w swietle prawa

#!$%@? cie obchodzi prawo do aborcji
do momentu jak twoja dziewczyna/żona nie bedzie nosic dziecka z downem

Czasami zadziwia mnie wasza krotkowzrocznosc i brak logicznego myslenia.
Niby wylaczyliscie TV, ale nie właczyliscie w zamian myslenia.
konstytucja i prawo do aborcji i inne "ważne kwestie"


@Kamokamo: przecież wy się sami oznaczacie, jako kretyni xD

Konstytucję określić jako nieważną może tylko idiota.
#!$%@? cie obchodzi prawo do aborcji

do momentu jak twoja dziewczyna/żona nie bedzie nosic dziecka z downem


@loczyn: aborcja w Czechach to koszt 2000 zł, do tego jakiś hotel, transport, wyjdzie 3/4k razem. Więcej miesięcznie w podatkach płacę, a na taki jednorazowy wydatek myślę że każdego prawego obywatela jest stać. Wizyta u mechanika czasem drożej wychodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W klubie "faszystów" rzeczywiście trudno zauważyć. Przynajmniej na pierwszy rzut oka. Nie ma tu łysych, napakowanych gości, którzy podejrzliwie łypią na tęczowe kolory i snują dywagacje o wyższości jednej rasy nad drugą. Klimat przypomina bardziej studencką imprezę.


@Hymenajos: O #!$%@?, rzeczywiście! Nie widać też kolesi w brunatnych mundurkach, stahlhelm i z lugerami za pasem.
W związku z tym ogłaszam wszem i wobec, że niebezpieczeństwo faszyzmu ze strony konfederozjebów zostało zażegnane!
XD
aborcja w Czechach to koszt 2000 zł, do tego jakiś hotel, transport, wyjdzie 3/4k razem. Więcej miesięcznie w podatkach płacę, a na taki jednorazowy wydatek myślę że każdego prawego obywatela jest stać. Wizyta u mechanika czasem drożej wychodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@mular1337: jaki fikoł aż szkoda odpisywać

to ja odbiję w podobnie durny sposób piłeczkę - loty do Rosji są za połowę tej kwoty i do