Wpis z mikrobloga

W Gdańsku kolejka jak za PRL — już na godzinę przed "piwem z Mentzenem" przed klubem ustawił się tłum ludzi. Na scenie lider Konfederacji Sławomir Mentzen, któremu towarzyszył złoty premier Morawiecki, kpi z Kaczyńskiego, Tuska, Lewicy, dziennikarzy i polityków. O tych ostatnich mówi: "Mają zasłużony status społeczny między prostytutką a złodziejem". W klubie "faszystów" rzeczywiście trudno zauważyć. Przynajmniej na pierwszy rzut oka. Nie ma tu łysych, napakowanych gości, którzy podejrzliwie łypią na tęczowe kolory i snują dywagacje o wyższości jednej rasy nad drugą. Klimat przypomina bardziej studencką imprezę.


Tak trzeba żyć.

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/gdansk-piwo-z-mentzenem-lider-konfederacji-kpi/vr3ce0s?utm_campaign=cb

#bekazlewactwa #bekazpisu #mentzen #konfederacja #polska #gdansk #polityka #piwo
Hymenajos - > W Gdańsku kolejka jak za PRL — już na godzinę przed "piwem z Mentzenem"...

źródło: gdansk-piwo-z-mentzenem

Pobierz
  • 50
@Hymenajos: a potem boomerstwo grzmi: "jak to jest, że młodzi głosują na brunatną konfederację, przecież konstytucja, moje ciało - moja sprawa i #!$%@?ć pis!".

Tylko przeciętnego faceta w wieku 18-35 ch*j interesuje feminizm, konstytucja i prawo do aborcji i inne "ważne kwestie". Ich bardziej interesuje, żeby państwo nie #!$%@?ło coraz to nowszych podatków, a te które już są nie były przepier*alane na siermiężną rządową propagandę. Interesuje ich to, że jak #!$%@?
@Kamokamo: aha no to gratuluje xD

Później obudzą się z ręką w nocniku i już nie będzie tak łatwo odkręcić tego burdelu


@Antoni_Kosiba:
Jak myślisz, ile lat lewicowych rządów potrzeba do rozszerzenia możliwości zabicia płodu? Wydaje mi się, że wyrobiliby się w rok.
A ile lat lewicowych rządów potrzeba, żeby naprawić zniszczenia w polskiej gospodarce, zreformować system podatkowy i emerytalny? Przy obecnych obietnicach czy to Lewicy, czy PiS czy PO
@Kamokamo: wybacz, życie jest o wiele bardziej złożone niż zero-jedynkowy świat fundamentalistów.
Seks nie jest najważniejszy w życiu, ale jest z pewnąścią bardzo ważny.
A finał katotalibskiej rewolucji będzie taki, że lewactwo nie poprzestanie na powrocie do "kompromisu" aborcyjnego tylko zliberalizuje przepisy.
A wystarczyło tego gówna nie ruszać.

A co do głosowania przez przegrywów - oczywiście masz rację, mają prawo głosu. Ale chyba nie powinni innym życia układać, bo skończy się
@Wokawonsky: ale zdajesz sobie sprawę że cały ten socjal to wina obywateli. Gdyby ludzie nie głosowali za socialem nie byłoby takich pomysłów. Partie chcą wygrać za wszelką cenę a do jakich reform dojdzie w trakcie nowych rządów tego ani ja ani ty nie wiesz

możliwości zabicia płodu?

kwestia o jakim tygodniu płodu mówimy, bo nie ma takiego kraju gdzie aborcja jest dozwolona bez limitu
Tylko przeciętnego faceta w wieku 18-35 ch*j interesuje feminizm, konstytucja

.

Aha, czyli teraz to już nawet konstytucja nie jest godna miejsca w wybitnym umyśle konfederaty. Ale chociaż przyznajecie że macie za nic prawo.


@TenXen47: No Konfederacja nie będzie opierała swojej kampanii o obronę Konstytucję, którą chciałaby zmienić. Natomiast Korwin kilka lat temu krytykował pisowców za brak poszanowania prawa (no i nadal pisze, że szacunek dla prawa umiera). I nawet takiego
@Hymenajos: Bo konfa to jest normalna partia, tyle, że skrajna lewica upatrzyła sobie ich na cel. Lewactwo nie ma nic sobą do zaoferowania wyborcom to ciągnął za sobą w dół konfederację. Stąd się wziął tag #pochowacpodprogiem. Robienie z konfy ruskich i innych pomyleńców to cały plan wyborczy lewicy.

W sumie to sama lewica przekonała mnie do tego, że zagłosuje w tych wyborach na Konfederację, na początku miało być po złości,
@Wokawonsky: ale zdajesz sobie sprawę że cały ten socjal to wina obywateli. Gdyby ludzie nie głosowali za socialem nie byłoby takich pomysłów


@Antoni_Kosiba: dlatego ludzie zaczynają wychodzić z tego amoku i jedyna partia, która chce zaprzestać zwiększania socjalu ma coraz większe poparcie.

kwestia o jakim tygodniu płodu mówimy, bo nie ma takiego kraju gdzie aborcja jest dozwolona bez limitu


@Antoni_Kosiba: to już nie jest ważne. Podałem tylko przykład. Jeśli