Wpis z mikrobloga

@ziemba1: aha, konfa za to bardzo kochacie mężczyzn o innej orientacji, mężczyzn, którzy korzystają z publicznej służby zdrowia, czy ogólnie mężczyzn, którzy nie głosują na konfę lub pis xDDD
Więc, wy nic nie gadajcie o prawach mężczyzn, bo sami ich nienawidzicie, jak żadna inna partia.
@ziemba1: Ja wiem jaka tu jest narracja, ale czy serio uważacie patrząc na fakty historyczne, że kobiety miały takie sama prawa jak mężczyźni? I owszem nie jest za uprzywilejowaniem typu emerytury czy pobór do wojska ale kurde no nie kłóćmy się z faktami.
Ja wiem jaka tu jest narracja, ale czy serio uważacie patrząc na fakty historyczne, że kobiety miały takie sama prawa jak mężczyźni? I owszem nie jest za uprzywilejowaniem typu emerytury czy pobór do wojska ale kurde no nie kłóćmy się z faktami.


@szarley: To też nie było takie zero-jedynkowe i się różniło w zależności od miejsca i epoki (paradoksalnie średniowiecze wypadało całkiem nieźle w stosunku do późniejszych epok wbrew temu co
Trzeba wpoic nienawisc do mezczyzn od dziecka.


@ziemba1: gdzie tu masz nienawiść do mężczyzn? xDDDDDDD
dziewczynka taka młoda, a gada bardziej z sensem niż typowy 20-paro-letni kuc z gwoździem w mózgu
@djtartini1: w ogóle kobiety lubią chyba porównywać siebie do szlachcianek, a nawet królewskich rodów, zapominając, że większość z nas ma najwyżej miejskie pochodzenie( i to bardzo rzadko). I tak wśród normalnych ludzi, ograniczenia kobiet bardziej wynikały z ówczesnych możliwości technicznych lub sanitarnych. Warto nadmienić, że kobiety mogły normalnie dziedziczyć majtki po zmarłym mężu, córki np. kupców powszechnie były uczone czytania i pisania, a także rachunków, jako, że normalnie pracowały w rodzinnym