Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, właśnie wróciłem z #marsz4czerwca i czytając gorące z 12 godzin chciałbym powiedzieć dwie rzeczy:

1. Kompletne xD z ludzi piszących, że marsz do dupy bo Julka mówiła o feminizmie - wypowiadali się różni ludzie, od #tusk, przez Leszke (który obraził się, bo ludzie chcieli ruszyć się z patelni i krzyczeli "idziemy" jak gadał swoje głupoty xD), przez jakiegoś scenarzystę, lekarkę i cholera wie kto jeszcze. Dziwne, że na marszu zbierającym ludzi z różnych środowisk wypowiadają się różni ludzie. Wiadomo, jak protestować to w dwie osoby max, tylko nie można za dużo że sobą gadać, bo wyjdzie jak w paście - że jeden to paleolibertarianin a drugi hoppysta więc już nie mogą się dogadać xD.

2. Jeśli chodzi o frekwencję, to ludzie ponad godzinę stali na tym placyku koło KPRM-u krzycząc żeby ruszać, kiedy przód już dawno szedł a z tyłu zero ruchu bo taki tłum. Dodatkowo tłum rozlał się na równolegle ulice (równoległa na zachód od Ujazdowskich zablokowana, kolejna równoległa na zachód przejezdna, ale zapchane chodniki), także patrząc na zdjęcia z zapchanych Alei bierzcie pod uwagę, że to absolutnie nie byli wszyscy.

Dziękuje wszystkim biorącym udział w Wawie i innych miastach, a także kibicującym z domów - widzimy się w lepszej Polsce ( ͡º ͜ʖ͡º)

#warszawa #protest
Pobierz gerbilos - Dzień dobry, właśnie wróciłem z #marsz4czerwca i czytając gorące z 12 godz...
źródło: temp_file.png3815549021744540682
  • 29
@Polasz PiS rządzi od 8 lat, ma pełną kontrolę nad prokuratura i nikogo nie posadzili, więc jak to jest z tymi aferami. Nie można mieć PO w superpozycji, gdzie jednocześnie opozycji nic nie wychodzi ale są geniuszami zbrodni będącymi w stanie ukryć swoje zbrodnie przed wykryciem przez cały aparat państwa.

No, chyba że sugerujesz że PiS jest banda niekompetentnych idiotów którzy nie umieją zamknąć oczywistych aferzystów. W takim wypadku tym bardziej należy
@gerbilos: sugeruje że nie potrafisz sięgnąć dalej poza te ostatnie 8 lat i przez to masz zaburzenie obrazu. Każdy rząd od 89 był niekompetentny w twoich słów rozumieniu. Żaden nie potrafił rozwiązywać afer. Nawet najgłośniejsza Rywina wyszło na koniec ze to tylko on jest winny o nie było grupy trzymającej władzy.
Tak jeśli powtarzasz głupotki że to tylko wymieniał się zegarkami (których wartość była bodajże x20 krotnością) to dla mnie jesteś
@Polasz ale co Ty porownujesz? Po pierwsze, żyjemy tu i teraz, nie 8 lat temu, nie 19 lat temu.
Tylko w ciągu 2 ostatnich lat mieliśmy wyplyniecie informacji o szpiegowaniu ludzi Pegasusem, NCBiR, ukrywanie ruskich rakiet wpadających do Polski. #!$%@?ąc już od instrumentalnego wykorzystywania instytucji do własnych gierek, jak zrobienie z Czarnka ministra żeby mieć po swojej stronie harda konserwę żeby zabezpieczać przepływy elektoratu do Ziobry, czy zmiany ustroju być zmian konstytucji
@gerbilos: afera drogowa 5mld zł.
A czekaj to dla ciebie Nowak wtedy poleciał i wszytko już spoko? To się nazywa państwo prawa i rządy też spoko i legalne i cacy?
@gerbilos: czyli i Tusk i Kaczyński nie nadają się do rządzenia bo nie potrafili skazać nawet oczywistych przekrętów, tak? No chyba że jadą na jednym wózku i obu nie zależy mi na tym wcale a wcale. Wywalenie kogoś z partii to jak przeniesienie na inną parafię. Nie rozwiązuje sprawy a tylko ją tuszuje.
@Polasz: No Kaczyński to nawet ze stołków nie usuwa... Wracamy do punktu wyjścia, jeśli uważasz, że PO jest tak samo złe jak PiS to jak chcesz przeczytaj moje wcześniejsze komentarze w tym wątku, pisałem o tym dlaczego moim zdaniem tak nie jest i dlaczego będę głosował na PO, powtarzać tego nie ma sensu.
@gerbilos: uważam że głupotą jest bagatelizowanie afer po tak ja ty to zrobiłeś i skracanie do zegarka i ośmiorniczek jest czystym zakłamaniem rzeczywistości. Robisz wtedy taką samą propagandę jak ci z którymi walczysz, a dla mnie jest to tym samym zakłamaniem i tyle. Czy chcesz kłamać "w dobrej wierze" nie ma znaczenia.