Wpis z mikrobloga

Wykopki, elita internetu tak wyplusowały ten wpis, że wpadł on do gorących. Wpis, który jest manipulacją, a raczej jawnym fejkiem, bo o wszystkich tych problemach było mowa.

#!$%@? z inflacją, #!$%@? z #!$%@? gospodarka, #!$%@? z upadkiem moralności w debacie publicznej, #!$%@? z upartyjnieniem każdego aspektu życia, #!$%@? z #!$%@? się religii w politykę


O wszystkim tym była mowa na marszu, o inflacji i drożyźnie, o złym prowadzeniu debaty, upartyjnieniu coraz więcej instytucji, o państwie świeckim. Ale oczywiście OP zastosował cherrypicking i wybrał temat o aborcji, bo dotyka on głównie kobiety, a wiadomo, że to temat triggerujący wykopków, bo według aborcji dokonują tylko Julki co chcą się skrobać po seksach z chadami, a nie kobiety które nie chcą rodzić dzieci bez głowy xD

Ponad 400 plusów, na stary wykop to by było z 1500.

"Wykopowicze to świadomi użytkownicy internetu i nie dadzą sobie wcisnąć kitu." ~ M. Białek

#bekazprawakow #bekazpisu #protest #marsz4czerwca #warszawa #kondeferacja = #pis
NoMoreTearsJustSmile - Wykopki, elita internetu tak wyplusowały ten wpis, że wpadł on...

źródło: elitainternetu

Pobierz
  • 14
@Leszcz_Bagienny nic nie zapomniałam, nikogo nie wyzywam od mizoginów, nigdzie nie napisałam nic o uciśnionych kobietach. Napisałam jedynie o manipulacji OPa powyższego wpisu.

Ty niestety nie jesteś w stanie tego zrozumieć, a piana Ci leci z jakimiś losowymi urojeniami, które nijak się mają do mojego wpisu.

Zważając na powyższe, nie jesteś dla mnie równym partnerem do dyskusji i lądujesz na #czarnolisto.
O wszystkim tym była mowa na marszu, o inflacji i drożyźnie, o złym prowadzeniu debaty, upartyjnieniu coraz więcej instytucji, o państwie świeckim. Ale oczywiście OP zastosował cherrypicking i wybrał temat o aborcji, bo dotyka on głównie kobiety, a wiadomo, że to temat triggerujący wykopków, bo według aborcji dokonują tylko Julki co chcą się skrobać po seksach z chadami, a nie kobiety które nie chcą rodzić dzieci bez głowy xD


@NoMoreTearsJustSmile: o