Wpis z mikrobloga

Naprawdę nie rozumiem jarania się wykopków tym marszem i nadziei na to, że wygra PO. Już widzę jak rok po zwycięstwie PO wszyscy zaczynają narzekać na lewactwo, gendery, wciskanie wszędzie LGBTQ+ i zamordyzm policji przewyższający to co zgotował nam PiS za koronawirusa, który był swoją drogą bardzo słaby porównując do takich demokracji i nowoczesnych państw jak Kanada, Francja, czy Holandia. Będziecie jeszze wspominać PiS z nostalgią ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#marsz
Pobierz
źródło: comment_44VWeuvJhjwRNxVnmdIpY15gcpZSUzCO,w800
  • 9
@noos: inflacja dotyczyła każdego państwa nie tylko Polski. Już wolę katotaliban, którego swoją drogą w ogóle nie odczuwam, niż wciskanie ideologii i zamordyzm LGBT. Polska się z nikim nie kłóci tylko walczy o swój interes jak każdy szanujący się kraj w przeciwieństwie do służalczego PO, który będzie uniżonym sługą Niemiec i oddawał naszą suwerenność.
  • 0
@cybher2 Jakoś, PiSowcu, tego, że ludzie narzekają od 8 lat, bo stare baby i patologia wybierają PiS i nie dadzą się przebić ludziom, którzy #!$%@?ą na te wszystkie socjale i pensje działaczy, to już nie widzisz. Fajnie, tak wcale nie jednostronnie.
@cybher2: Będąc piwniczakiem pewnie nie odczuwasz nawet wpływu świeżego (bądź nie) powietrza. Na moje najlepiej zostań w tej piwnicy.
@Del: ale w tobie nienawiści, że od razu obrażasz i wyzywasz. Wcale pisowcem nie jestem, nawet nie głosowałem w 3 ostatnich wyborach, ale w tych raczej zagłosuję raczej na PiS, bo nie lubię lewactwa, a niestety nie ma innej alternatywy, no może nad PSL się jeszcze zastanowię.
  • 0
@cybher2 Fajna inicjatywa, to się znalazł defetysta i marudzi jednym głosem z PiSiorami. W tym momencie jesteś dla mnie PiSiorem. Zobacz na TVP, tam marsz się nie udał, nikt nie przyszedł i w ogóle sami zdrajcy to zorganizowali.
Poza tym, jak nie głosujesz w wyborach, to nie powinieneś się wypowiadać na temat wyborów. Proste.