Wpis z mikrobloga

@lubie_piwo ale ty wiesz o tym, że dla inwestora ważniejsza jest stabilna sytuacja prawna niż to że w Polsce dają 500+ i inflacja? przykład? Wenezuela, socjal nie przeszkadzał póki nie zaczęli prywatyzować ;)
@lubie_piwo i myślisz że konfa wyczaruje kasę z dupy żeby ten podatek zlikwidować? bez zlikwidowania 500+ tego nie zrobisz tak o, a oni chcą jeszcze to rozszerzać. Dlaczego wy nie widzicie tego że oni was oszukują? każda osoba w partii mówi coś innego a sam memcen na wykładach mówił że was oszukuje, w tym samym wykładzie gdzie pojawia się ta znana 5. I co? i gówno, jeszcze gnoja bronicie. ahh jak ja
@CherenkowP Nie da się wyczarować kasy z dupy. Bo nie mamy złóż złota czy ropy.

Wydajemy miliony złotych na dodatki dla posłów,senatorów czy prezesow SSP.
Mentzen powiedział jedyne mądrego, że Kaczynski i Tusk powinno być w Ciechocinku nie w polityce.

Czemu żaden rząd nie chce reperacji wojennych od rosji? Czemu tylko od Niemców, którzy są największym partnerem handlowym?

Wyższa najniższa krajowa = wyższe wydatki bo urzędasy muszą mieć dostać podwyżki.

Tych wszystkich
@lubie_piwo te dodatki to jest kropla. Nie opiera się budżetu na czymś co jest niepewne, a doprowadzenie reparacji jest nie możliwe. Reforma zusu, zgadzam się, tu jest kasa bo mamy w #!$%@? ludzi na przywilejach. Wywalenie wszystkich zbędnych urzędników nie da ci tyle kasy.
Mam do Ciebie pytanie, czy jak konfa wejdzie w koalicję z pisem, co wtedy zrobisz. Nie pytam o to czy to zrobią, pytam o twoją reakcję jak to
@lubie_piwo oczywiście, że pis. Nie do końca zdajesz sobie sprawę jak grubo oni #!$%@?, gdy w izraelu chciano wprowadzić lustrzana ustawę zapłonął w masowych prostestach. Jak twój sasiad #!$%@? żonę i dzieci to dzwonisz po policję czy dasz ich zakatować?
Dalej nie odpowiedziałeś, ta nadzieję to ja też mam i życzę sobie i wam żeby to się nie stało. Pytam co zrobisz jak to się stanie, bo zawołam Cię wtedy, zapamiętam ;)