Wpis z mikrobloga

Niesamowite, że za Pana Tuska:

-mieliśmy dodatni wskaźnik rozwoju podczas kryzysu w 2008 roku,
-kobiety mogły podjąć decyzję czy urodzą dziecko z wadą letalną,
-media narodowe były wolne
-wsie odnowiono i remontowano
-chleb był po 2 zł,
-budowano wiele obiektów sportowych: orliki, stadiony,
-drogi gminne i powiatowe zbudowano od nowa
-zaczęła się masowa budowa autostrad,

Pan premier (òóˇ) #polityka
jmuhha - Niesamowite, że za Pana Tuska:

-mieliśmy dodatni wskaźnik rozwoju podczas k...

źródło: tu

Pobierz
  • 44
Tyle dobrego zrobił, że mało #!$%@?ł. A przynajmniej mniej od obecnej tfu-władzy


@robertx: Przypominam, że Kaczyński szedł do wyborów pod hasłem, że rządy Tuska to polityka ciepłej wody w kranie. Polaczkom marzyła się wielka Lechia i wstawanie z kolan zamiast stabilnej gospodarki i teraz płaczą, bo ciepła woda trochę droga.

Ciężko mi znaleźć wystarczająco obraźliwe słowa, aby podsumować degeneratów PiS, ale w sumie to naród ich wybrał, który najwyraźniej nie jest
@LifeReboot:

komorowski (...) mówiacy ludziom by wzięli kredyt i zmienili pracę


Ale wiesz, że jak ktoś go wtedy posłuchał i faktycznie zacisnął pasa, wziął kredyt i kupił za to mieszkanie to wygrał w życie? Mieszkania wtedy były stosunkowo tanie, stopy procentowe małe oraz stabilne i jakoś to leciało. Zanim PiS zaczął rozwalać wszystko naokoło, zanim pojawiła się pandemia ktoś nawet średnio kumaty miał prawie cały kredyt spłacony.
media narodowe były wolne


@jmuhha: No nie wiem czy wszyscy by się z tym zgodzili... To, że jakieś medium powiela miłą tobie narrację jeszcze nie oznacza, że jest wolne.
że jak ktoś go wtedy posłuchał i faktycznie zacisnął pasa, wziął kredyt i kupił za to mieszkanie to wygrał w życie?


@Czill23: ale przecież ja się nawet z tym zgadzam, a nawet bardziej, uważam że zamiast jojczyć i narzekać trzeba się uczyć "zmienić pracę", "wziąć kredyt" i generalnie brać życie we własne ręce zamiast liczyć na pomoc państwa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja to tylko podałem jako
-mieliśmy dodatni wskaźnik rozwoju podczas kryzysu w 2008 roku,

Tapniecie mialy kraje zachodnie a nie wschodniej europy, UE nas zabezpieczyla, ale dobra powiedzmy, ze zasluga Tuska

-kobiety mogły podjąć decyzję czy urodzą dziecko z wadą letalną,

Ok

-media narodowe były wolne

Nie xD

-wsie odnowiono i remontowano

Dzieje sie tak caly czas

-chleb był po 2 zł,

I zarobki po 8zl GDP per capita PPP czy per capita zapieprza za PIS znacznie
@jmuhha: dwucyfrowe bezrobocie, chleb po 2 zł ale wypłata 800 zł, i to nie on wybronił nas od kryzysu tylko nasza ciężka praca, moja i innych którzy wtedy pracowali w 2 różnych zakładach na raz. Teraz oprócz kryzysu doszedł covid i wojna, po tym jak opozycja chciała działać w przypadku tych dwóch kwestii nie jestem w stanie im zaufać, że są jakkolwiek kompetentni do bycia u władzy.
@mroznykasztan: 20 lat masz że nic nie pamiętasz? Czy jesteś dzieckiem bogatych rodziców? Bieda i syf był, zwijanie kraju. Likwidowanie garnizonów wojskowych, posterunków policji, likwidacja połączeń kolejowych. Kasę pchano w największe miasta. Teraz mieszkańców tych miast to boli że się to zmieniło. Tutaj ktoś wyskakuje że chleb kosztował 2 zł, tak kosztował, tylko płaca minimalna wynosiła 700 czy 800 zł. Do czasu covidu pis nie zadłużał kraju mocniej niż PO za