Wpis z mikrobloga

Prawicowe klauny znowu robią smr0d na wykopie - patrzcie to znalezisko:
https://wykop.pl/link/7118479/a-moze-by-tak-zglosic-przesladowanie-pana-marciniaka

Co się okazało? To, że stowarzyszenie Nigdy Więcej w ogóle nie doniosło XD

Oznaczam wykopkow od dziwnych komentarzy z tamtego znaleziska
@MarkZark: @niko444: @Holyto: @YesImSzur: @Bloodhorn: @4TTTT: @Dante_Molinari: @uwaganiespie: @milliebobbybrown666:

I co, łyso? Jak tam bycie częścią cancel culture? XD

#bekazprawakow #bekazpodludzi #heheszki #pilkanozna #uefa #marciniak #bekazkonfederacji #neuropa
ziumbalapl - Prawicowe klauny znowu robią smr0d na wykopie - patrzcie to znalezisko:
...

źródło: 2ewefsfsedf

Pobierz
  • 37
@ziumbalapl

"Jesteśmy zszokowani i zbulwersowani publicznym skojarzeniem Marciniaka z Mentzenem i jego odmianą toksycznej skrajnie prawicowej polityki. Jest to niezgodne z podstawowymi wartościami fair play, takimi jak równość i szacunek. Wzywamy sędziego do przyznania się do błędu. Jeśli tego nie zrobi, uważamy, że UEFA i FIFA powinny wyciągnąć konsekwencje.
Rafał Pankowski"
Co się okazało? To, że stowarzyszenie Nigdy Więcej w ogóle nie doniosło XD


@ziumbalapl: tvn24 twierdzi co innego:

Chodzi o pismo stowarzyszenia "Nigdy Więcej", które trafiło do europejskiej federacji w sprawie udziału Marciniaka w konferencji zorganizowanej przez Sławomira Mentzena, jednego z liderów Konfederacji.

https://eurosport.tvn24.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/2022-2023/uefa-zada-wyjasnien-od-szymona-marciniaka_sto9636195/story.shtml
sie, ośmieszam troglodyte, a ten sie jeszcze cieszy xD


@ziumbalapl:
uwaganiespie
uwaganiespie
17 godz. i 30 min temu via Wykop
Stowarzyszenie niby mówi że to nie oni ale wiecie co #!$%@? Z NIMI.

Trzymaj faszysto mój wpis.
to odpowiedz, kto wtakim razie zlozyl donos ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@YesImSzur: Skąd mam wiedzieć i czemu w ogóle miałoby mnie to obchodzić? Chciałem tylko pokazać, że prawaczki to troglodyci, wystarczy im wskazać cel i atakują, jak jakieś NPC. Ale to normalne, prawakoid caly czas musi sobie szukać wroga w otoczeniu, bez tego się udusi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

kark caly, bo fikolka
jak trzeba być ośmieszonym żeby myśleć ze płci jest więcej niż 2.


@uwaganiespie: Trzeba być dzieckiem że szkoły specjalnej, lub trollowac, bo było tłumaczone ad nauseam że jest płeć biologiczna (czyli zestaw biologicznych cech, u jednej osoby mogą być i męskie i żeńskie, w końcu to spektrum) i płeć społeczno-kulturowa, bo wiele kultur postrzega kobiecość i męskość na różne sposoby + istnieje wiele trzecich płci społeczno-kulturowych takich jak hidzra, czy muxe.
"Jesteśmy zszokowani i zbulwersowani publicznym skojarzeniem Marciniaka z Mentzenem i jego odmianą toksycznej skrajnie prawicowej polityki. Jest to niezgodne z podstawowymi wartościami fair play, takimi jak równość i szacunek. Wzywamy sędziego do przyznania się do błędu. Jeśli tego nie zrobi, uważamy, że UEFA i FIFA powinny wyciągnąć konsekwencje.


@MarkZark: To już nie można publicznie pisać krytyki? Przecież to prawaczki zawsze jęczą, że nie mogą "mieć innego zdania" (tylko w ich przypadku