Wpis z mikrobloga

Prawicowe klauny znowu robią smr0d na wykopie - patrzcie to znalezisko:
https://wykop.pl/link/7118479/a-moze-by-tak-zglosic-przesladowanie-pana-marciniaka

Co się okazało? To, że stowarzyszenie Nigdy Więcej w ogóle nie doniosło XD

Oznaczam wykopkow od dziwnych komentarzy z tamtego znaleziska
@MarkZark: @niko444: @Holyto: @YesImSzur: @Bloodhorn: @4TTTT: @Dante_Molinari: @uwaganiespie: @milliebobbybrown666:

I co, łyso? Jak tam bycie częścią cancel culture? XD

#bekazprawakow #bekazpodludzi #heheszki #pilkanozna #uefa #marciniak #bekazkonfederacji #neuropa
ziumbalapl - Prawicowe klauny znowu robią smr0d na wykopie - patrzcie to znalezisko:
...

źródło: 2ewefsfsedf

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • 0
ci sami naukwocy mowili, ze szczypionka daje 100% gwarancji ?


@YesImSzur: Odpowiem jak odniesiesz się do linków i tego co pisałem, a potem albo przyznasz mi racje, albo udowodnisz, ze sie myle. Odwracanie kota ogonem nie zadziala.
  • Odpowiedz
  • 0
ale mam gdzies twoje linki, sprawa rozchodzi sie o to, ze znowu lewaczki poszly skarzyc sie na zachod jak to w polsce zle ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@YesImSzur: To przecież kuce poszły zgłaszać post na facebooczku, kupa pociekła po nogawce z uwagi na krytykę ich idola ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oj piecze, piecze - polecam Ci iść do proktologa.
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: Kuce zglaszaly stowarzyszenie nigdy wiecej, za co to mam to gdzies. To ta instytucja doniosla na Marciniaka, apogeum calej sytuacji jest to, ze to bhla konferencja biznesowa ( ͡° ͜ʖ ͡°). Cala otoczka miala przylepic latke szymonowi jakoby popieral konfederacje. Dupa lewaczkow piecze ze im poparcie rosnie, to roznymi sposobami probuja cancelowac ta partie :)
Banda nieudacznikow
  • Odpowiedz
  • 0
a może to jakieś opłacone doktorki?


@uwaganiespie: A może najpierw dowody? :)

jak było ze szczepolotkami też nauka potwierdzała te brednie.


Ach, no tak, moglem sie domyslic - wszystko z czym się nie zgadzasz (oczywiscie bez jakichkolwiek podstaw) to nie nauka, nauką jest tylko to, co potwierdza to co sobie wymyslasz XDDDD
  • Odpowiedz
  • 0
Miło że dostrzegasz wymysły innych ale swoich już nie.


@uwaganiespie: Z mojej strony nie ma wymysłów, bo swoje słowa poparłem linkami do dowodów naukowych, Ty natomiast nie dostarczyłeś nawet okrucha dowodów, by nie były one wiarygodne, czy merytoryczne. Dziękuje za uwagę, pozdrawiam cieplutko - nie wołaj mnie tu do jałowego bełkotu, rób to wtedy, gdy będziesz chciał dyskusji na poziomie, a nie wrzucać tylko swoje wymysły.
  • Odpowiedz
  • 0
Tego nie trzeba udowadniać, tak jak ze szczepolotkami że niby coś dawały


@uwaganiespie: A, czyli tak sobie wymyśliłeś, bez jakichkolwiek podstaw - dobrze wiedzieć, przynajmniej wiadomo, że "dyskusja" mija się z celem, bo masz zamiar tylko bełkotać. Cyk na czarno
  • Odpowiedz