Wpis z mikrobloga

@pamareum: No oczywiście, że musisz. Musisz, jeżeli nie twoją walutą nie są geny.

Screen przedstawia relacje ludzi, którzy wiedzą, że są na podobnym poziomie atrakcyjności i szopki w zdobywanie nie będą miały miejsca.
Tak wygląda "zapoznawanie się" z kobietami. Jesteś odpowiednio przystojny = kobieta natychmiastowo dopuszcza cię do seksu.
Jeżeli kobieta tego nie robi, to oznacza, że chce od ciebie coś innego niż twoje geny, ergo - nie pożąda cię (oczywiście
@Marco_Pollo: może próbuj pisać z taką pewnością siebie jak na tym screenie. Wiadomo, morda > wszystko, ale jak na wykop czasami jeden z drugim wrzuci screeny swoich rozmów z pytaniem, czemu im nie idzie, a tam na czacie wrzuca co zdanie jakieś emotki, zadaje milion pytań i generalnie wychodzi na leszcza nudziarza, to druga strona medalu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Marco_Pollo: Trzeba mieć coś nie tak z głową żeby coś takiego pisać do kompletnie nieznajomych kobiet na Tinderze. Albo tam siedzą divy, albo tego typu konwersacje są ze znajomą osobą z którą ktoś spotyka się już dłużej a Tinder to tylko medium do komunikacji.
@Nowystaryziel: Do nieznajomej dziewczyny o której jakiś gość nic nie wie będzie wyjeżdżał na dzień dobry z tekstami że chce się ruchać i czy ona by chciała? No bez jaj. Jeżeli nawet i dojdzie do spotkania to też pewnie na dzień dobry od razu będzie się brał za robotę i do tego bez zabezpieczeń? To ja widzę że niezłe ekstrema są na tym Tinderze skoro kompletnie nieznajomi ludzie się spotykają na
@kamil150794: Zbyt luźna rozmowa jak na pierwszą rozmowę z osobą nieznajomą. To mi wygląda jak rozmowa kolegi z koleżanką na jakimś układzie FWB a Tinder to tylko medium.