Wpis z mikrobloga

@Logika_wykopu: Poproszę dowód, że Mentzen tak powiedział z pełna powagą pokazując przy tym swoje przekonanie do tych słów.

Bo z tego co czytałem to powiedział tak tylko o Żydach i uwaga „jako standup” - tak było czy nie? Proszę o dowody a jak nie zamknij mordę i skończ z ta propagandą
  • Odpowiedz
@Jariii: Czyli Mentzen nie zaproponował nowych ustaw o podatkach PIT i CIT? Nie są one prostsze i niższe niż aktualne?

Oczywiście ze przedstawił takie ustawy a wy tylko skomleć umiecie neuropki.
  • Odpowiedz
@Burned: Gwiazdowski go zaorał. Nie jestem kucem, takie pirdololo na mnie nie działa.

I po co tak kłamać? Za parę lat będziesz się wstydził, że to pisałeś xD
  • Odpowiedz
Czyli Mentzen nie zaproponował nowych ustaw o podatkach PIT i CIT?


@Burned: no gówniane. To podstawówka, żeby dawać komuś lepszą ocenę na zachętę czy jak. Jak ktoś uprawia p--------o o tym, jak to gospodarka nie jest najważniejsza, to powinien przygotować ustawy na tip top, a nie to co mamy obecnie, tylko z usuniętą częścią przepisów lol
  • Odpowiedz
@Jariii: Ta jasne, tak jak się wstydzę ze od 13 lat głosuje na partie wolnościowe xD

Może i mam Korwina za debila ale głosowałem na Nową Prawicę, partie KORWIN, Konfederacje - bo wierze ze z tego co mamy do wyboru tylko oni chcieli zmienić ten układ (PO PIS PSL SLD - czwórka przy korycie od upadku komuny).

Zaufaj mi, nie będę się wstydził bo i tak Ci ludzie są sto
  • Odpowiedz
@Burned: Główne elementy konstrukcyjne zostały te same, a co za tym idzie problemy również. Jeśli na tobie robi wrażenie samo zmniejszenie objętości no to cóż...
  • Odpowiedz
@Jariii: Na partie a nie na samego Korwina bo on jedynie ma pojęcie o gospodarce ale światopoglądowo jest odklejony.

Konfederacja to nie PIS gdzie jeden wódz decyduje a inni przyklaskują…

@Anthermil Bo to podatek PIT i CIT wiec z definicji konstrukcja ta sama. Chodzi o progi podatkowe, kwoty wolne, odliczenia - te ustawy na to wpływają a zmniejszenie liczby stron oznacza uproszczenie podatków.

Niższe i prostsze - wszystko się
  • Odpowiedz
@Anthermil Bo to podatek PIT i CIT wiec z definicji konstrukcja ta sama. Chodzi o progi podatkowe, kwoty wolne, odliczenia - te ustawy na to wpływają a zmniejszenie liczby stron oznacza uproszczenie podatków.


@Burned: Totalna bzdura. Przepisów o cenach transferowych jest ledwie pare, a konferencji, publikacji, podejść do tematu jest od z-------a. Od razu widać, że nie masz kompletnie żadnego doświadczenia w podatkach poza ich płaceniem. Prawda?
  • Odpowiedz
@kxniec: lepiej mieć trochę oleju w głowie i wiedzieć, że robienie oblężonej twierdzy i wojowanie ze wszystkimi nie przyniesie nam dobrobytu. Gdyby niskie podatki byłyby magiczną receptą na sukces, to większosć afryki byłaby milionerami. Już pomijam fakt, że konfederacja to partia nacjonalistyczna, a nacjonaliści to są socjaliści. Te niskie podatki to są do łowienia debili z wykopów i tiktoków.
  • Odpowiedz
lepiej być biedakiem, niż mają geje ślubów nie brać


@kxniec: ale wiesz że twoja bieda to nie wina żadnej partii, ani gejów tylko co najwyżej twoja? Jakby nawet konfederacja lub inna partia "wolnością" osiągnęła większość w sejmie i mogła rządzić samodzielnie to nie zostałbyś nagle bogaty.
  • Odpowiedz
Niskie podatki i uproszczone prawo to teraz skrajne poglądy i f-----m według polskiej lewicy...


@kxniec: Tak, Konfederacji chodzi totalnie tylko o to i właśnie tylko to krytykujemy, rozgryzleś nas.

Btw, włoscy faszyści też z taką mieszanką hasełkek wolnorynkowych i protekcjonistyczno-narodowych szli do władzy, nihil novi xD
  • Odpowiedz