Wpis z mikrobloga

Trafiłem na artykuł o zatrzymaniu członków grupy przestępczej zajmującej się narkotykami. Grupa tak się dorobiła, że członkowie bawili się zażywając 2c-b, czyli narkotyk za 100€/g () Oczywiście nie podano, że dawkowanie tego to zazwyczaj jakieś 25 mg.
Co mogli tym osiągnąć? Jakiś debil przeczyta i będzie w stanie wydać 100€ na gram rozrobionego syfu by poczuć się jak elita.
W ogóle to wygląda jak reklama 2c-b. Może producenci i dystrybutorzy 2c-b współpracują z pisem i z zysków z handlu zasponsorują kampanię? Nie rozumiem co miał na celu ten artykuł i ta tabloidowa treść(ale na nic więcej na TVP bym nie liczył).
Unikać 2c-b z ulicy, ostatnio dużo słyszę o tym, że jest dostępne wszędzie i dawkowanie sugeruje mi, że jest już rozrobione 1:10, chociaż cena trochę niższa niż w artykule.
Artykuł
#pis #narkotyki #psychodeliki #tvp #tvpis
Pobierz Michalmiroslaw - Trafiłem na artykuł o zatrzymaniu członków grupy przestępczej zajmuj...
źródło: IMG_20230602_161137
  • 2
@Michalmiroslaw:

ewidentnie reklama

wymieniona nazwa substancji, jej cechy szczególne, cena i że fajna do bzykania... brakuje tylko zdjęcia gołej baby dla przyciągnięcia uwagi :)

handel narkotykami to biznes jak każdy inny, (popyt,podaż, reklama) pewnie hurtownik kupił artykuł i tyle.