Wpis z mikrobloga

Mam w dupie piłkę nożną bo uważam to za sport dla patologii i nizin społecznych, ale to z tym Marciniakiem nie powinno tak się potoczyć - jego mi szkoda bo nie zasłużył.
Ale trzeba przyznać że Mentzen to dupek, jego środowisko polityczne buduje poparcie między innymi na nienawiści wobec osób LGBT, UE i Żydów no i religijny fanatyzm też tam mocno wszedł. Sam wykluczylem ze swojego życia kontakty z osobami, które mają takie poglądy - w konsekwencji nie mam znajomych konfiarzy (albo ukrywają, nie wiem) ale nie chciałbym kogos zmuszać lub zabraniać mu gdzieś chodzic.
No ten facet z tej piłki nożnej na to nie zasłużył, #!$%@?ć zamordystow z Konfy, ale nie należy robić takiego czegoś temu facetowi. Powinni umożliwić mu wydanie oświadczenia gdzie odcina się od homofobicznych, nacjonalistycznych i skrajnie wykluczających poglądów Mentzena - bo z tego co wiem to tak jest i właśnie na tym polega ten problem i jego krzywda, że powiązano go z tym konfederackim bagnem, szkoda chłopa
#bekazprawakow #konfederacja #neuropa #polityka
  • 12
No ten facet z tej piłki nożnej na to nie zasłużył, #!$%@?ć zamordystow z Konfy, ale nie należy robić takiego czegoś temu facetowi. Powinni umożliwić mu wydanie oświadczenia gdzie odcina się od homofobicznych, nacjonalistycznych i skrajnie wykluczających poglądów Mentzena - bo z tego co wiem to tak jest i właśnie na tym polega ten problem i jego krzywda, że powiązano go z tym konfederackim bagnem, szkoda chłopa


@Mavelleyn: Też tak uważam.
event organizowany przez aktywnego polityka, zwłaszcza jeżeli jest on przewodniczącym partii zawsze będzie eventem politycznym.


@PrzeKomentator: Ok, czyli całą lewica to pedofile bo paru lewaków złapali na tym ok.
@Kryspin013: a co to Mentzen to jakaś zbanowana osoba?


Nie, ale może UEFA nie chce być kojarzona nawet pośrednio z poglądami Mentzena?

Poza tym ta konferencja była finansowana przez uczestników. Bilety kosztowały 1500 zł z tego co słyszałem


@Chris_Karczynski: mordo, organizator eventu i kancelaria mentzena to dosłownie ten sam adres biura, a nawet te same osoby. Możesz sobie w KRS sprawdzić.
https://krs-pobierz.pl/eventspot-i7219567
https://krs-pobierz.pl/kancelaria-mentzen-spolka-komandytowo-akcyjna-i7141534
Kryspin013 - >@Kryspin013: a co to Mentzen to jakaś zbanowana osoba?

Nie, ale może U...

źródło: Screenshot_2023-06-02_09-52-53

Pobierz
Mam w dupie piłkę nożną bo uważam to za sport dla patologii i nizin społecznych


@Mavelleyn: +1

ale to z tym Marciniakiem nie powinno tak się potoczyć - jego mi szkoda bo nie zasłużył.


@Mavelleyn: +1

Ale trzeba przyznać że Mentzen to dupek, jego środowisko polityczne buduje poparcie między innymi na nienawiści wobec osób LGBT, UE i Żydów no i religijny fanatyzm też tam mocno wszedł


@Mavelleyn: o czym
  • 0
@siadatajta: choroba psychiczna bo po prostu nie chce przebywać wśród osób od których mam kompletnie inne poglądy i inny system wartości? Mam prawo do decydowania z kim mam kontakt z a z kim nie. Nie narzucam nikomu swoich poglądów, ale nigdy nie zaakceptuje znajomości z otwartym wyborcą konfederacji - tak jak wyborca konfederacji nie musi utrzymywać znajomości z kimś kto głosuje na lewicę - proste. A co do reszty - konfederacki
choroba psychiczna bo po prostu nie chce przebywać wśród osób od których mam kompletnie inne poglądy i inny system wartości? Mam prawo do decydowania z kim mam kontakt z a z kim nie. Nie narzucam nikomu swoich poglądów, ale nigdy nie zaakceptuje znajomości z otwartym wyborcą konfederacji - tak jak wyborca konfederacji nie musi utrzymywać znajomości z kimś kto głosuje na lewicę - proste

@Mavelleyn: Choroba psychiczna ponieważ osobiście nie wyobrażam
  • 0
@siadatajta: nie, to nie choroba psychiczna tylko po prostu nie chce mieć nic wspólnego z osobami o poglądach skrajnie prawicowych - to moja decyzja, możemy koło siebie żyć i tyle, nie będę wchodził w jakiekolwiek interakcje z takimi ludźmi - mam ich gdzieś
Godek jak sprawdziłem miała startować z list konfy, była członkinią tej partii ale dostała jakieś dalekie miejsce na liście i zrezygnowała.
Prawo do decydowania o własnym ciele, prawo