Wpis z mikrobloga

Trzeba mieć nayebane we łbach, by nagle pisać dobrze o Tusku, tylko dlatego, że pisoory tną w chooya. Ile wy macie lat, że nie pamiętacie co PO odwalała?! Nie, nie chodzi o ośmiorniczki tylko całą listę afer. Tylko cymbały nie rozumieją, że polityka to goovno, niezależnie z jakiej opcji. Jeśli zakiast PiSu ma być Tusk i kego banda, to ja pierd... taką zmianę. Więlszość ludzi wam nigdy nie pójdzie na te wasze marsze, bo tam widzą mordy dla których musieli pracować po 5zł/h. PiS zrobi 800+, da 13 i 14 emeryturę i będzie dalej doopa, by wy chcecie Tuska.
#takaprawda #polityka
  • 141
@CzyWszystkoJestJuzZajete No spoko, ale wrzucasz PiSowską propagandę, która co głupszym wyborcom miała wmówić, że PO to parta nie kończących się afer, a PiS to samo prawo i sprawiedliwość. Obecnie ta lista jest wykorzystywana do symetryzowania pt. „ale za PO też były same afery”. Jeśli za PO były afery, to za PiS jest środkowoazjatycka mafia ponad wszelkim prawem, kontrolująca nielegalnie wszelkie instrumenty władzy, niszcząca polski majątek na setki miliardów PLN i łamiąca wszelkie
@kalafi0r

WIdzisz nie rozumiesz, że w zależności od tego co potrafisz powinny byc jakieś różnice w pensjach bo tak to degenerujesz społeczeństwo i po co np zostac inżynierem jak magazynier zarabia 90% jego pensji? Takie sztuczne zrównywanie własnie tak się kończy - 20% inflacją i bezkarnościa władzy która wyhodowała sobie masę ludzi którzy sa na jej łasce i co by się nie działo zawsze zagłosują "bo jak przyjdzie zły tusk to wam
Pobierz Pompejusz - @kalafi0r 
WIdzisz nie rozumiesz, że w zależności od tego co potrafisz po...
źródło: temp_file.png6208253762052982533
@Pompejusz: tak albo wszyscy maja tyle samo albo jeden zarabia milion a drugi dolara
nie ma nic po środku :D czyli jak powiedziec ze jest się pisowcem nie mowiac ze jest sie pisowcem
@ish_waw: Dlaczego wtedy PO przegrało wybory? Bo po prostu ludzie mieli ich dosyć. Chęć przyjęcia uchodźców, acta2 ukryta w innej ustawie, OFE, "tymczasowy" Vat etc
Polacy zachowują się jak bita żona. "Oni się zmienili i tacy już nie będą"
Wyjeb*my KO i PIS z sejmu. Wybierzmy kogoś nowego. Wisi mi jaką inną partie.
Stwierdzenia "wrzucasz PiSowską propagandę" to znaczy, że nie pamiętasz dlaczego PO przegrało wybory ¯_(ツ)_/¯
@ulan_mazowiecki jasne niech PiS dalej #!$%@? kraj, synek po co coś zmieniać jest jak jest to jest dobrze xD 8 lat rządzą, Tuska nie rozliczył nikt.
Ja po prostu nie chcę PiSu, solpoli, razemkow i konfy. Tylko tyle. Z twojego posta #!$%@? takim #!$%@? PiSowskim cietrzewiem zapowietrzonym co tylko Tuska widzi wszędzie xD
@kalafi0r No tak pisowiec, onuca itd xd Brak regulacji i aktywnej roli państwa w sprawie klasy robotniczej lub niższej klasy średniej powoduje klasowość, nierówności i konflikty.
@CzyWszystkoJestJuzZajete założymy nawet że PO miało 20 afer w ciągu 8lat. PiS prawie co tydzień ma nową aferę, więc spora różnica. Najbardziej wyznawcy PiSu mają ból dupy o OFE (z czego w ostatnim czasie PiS też zabrało kasę, ale się tym oficjalnie nie pochwalili) oraz emerytury