Wpis z mikrobloga

Trzeba mieć nayebane we łbach, by nagle pisać dobrze o Tusku, tylko dlatego, że pisoory tną w chooya. Ile wy macie lat, że nie pamiętacie co PO odwalała?! Nie, nie chodzi o ośmiorniczki tylko całą listę afer. Tylko cymbały nie rozumieją, że polityka to goovno, niezależnie z jakiej opcji. Jeśli zakiast PiSu ma być Tusk i kego banda, to ja pierd... taką zmianę. Więlszość ludzi wam nigdy nie pójdzie na te wasze marsze, bo tam widzą mordy dla których musieli pracować po 5zł/h. PiS zrobi 800+, da 13 i 14 emeryturę i będzie dalej doopa, by wy chcecie Tuska.
#takaprawda #polityka
  • 141
  • Odpowiedz
czlowiek na moim stanowisku zarabiał trochę mniej niż teraz ja a wszystko jest 2x droższe. 5 zł to dziadki na ochronie zarabiały więc skończ #!$%@?

@kalafi0r: O Qurwa pan biznesmen się znalazł. Jeżeli teraz zarabiasz tyle co w 2014 to NAUCZ SIĘ CZEGOŚ NOWEGO, leniu patentowany, nieudaczniku skończony.
  • Odpowiedz
@ulan_mazowiecki sytuacja jest prosta obecnie - trzeba zagłosować na kogokolwiek poza PIS i Konfederacją, bo to dwa najgłupsze wybory jakich można dokonać. Ja tam Tuska nie cierpię, ale to nie zmienia nic w tej sytuacji.
  • Odpowiedz
  • 0
@kalafi0r Nie jesteś pępkiem świata dzbanie, to że Ty nie zarabiałeś 5 zł za godzinie nie znaczy, że gro osób zarabiało psie pieniądze, a bezrobocie hulało. Standard życia za rządów Rudego zakłamańca był tragicznie niski, także tylko wykopki z IQ na poziomie wodorostów mogą iść na marsz ramię w ramię z tym zdrajcą.
  • Odpowiedz
@Little_Makak: gsdzie ja mowie ze zarabiam tyle samo co w 2014 :D Napisałem, że osoba na stanowisku na którym ja obecnie jestem zarabiala tyle co ja teraz (troche mniej) nauczcie sie czytać zanim rozpoczniecie dyskusje serio bo ciężko się tak rozmawia

@Leszcz_Bagienny: nie mowie ze kradziez jest spoko ale jednak mniejsza kradziez po ktorej i tak czesto w PO ktoś ponosił konsekwencje i złodziejska machina uruchomiona przez PiS
  • Odpowiedz
powoduje ale zlanie wszystkich w jedną szara mase powoduje to ze wszyscy są biedni

@kalafi0r Ale to się nie dzieje. Jak ktoś jest inżynierem i zarabia 20% więcej niż magazynier to jest słabym inżynierem.
  • Odpowiedz
@kalafi0r:

Napisałem, że osoba na stanowisku na którym ja obecnie jestem zarabiala tyle co ja teraz (troche mniej)

To wyj3bane, to się uczy i awansuj. Nikt ci nie broni. Jak zwykle przeciwnicy pisu to roszczeniowi nieudacznicy.
  • Odpowiedz
@Little_Makak: Ty dalej nie rozumiesz? Spróbuje ci to wytłumaczyć jak 5 latkowi może się uda
Przykład:
jesli w 2014 roku dyrektor kreatywny w agencji reklamowej zarabiał 25 tysiecy
to ja teraz bedac dyrektorem (czyli na tym samym stanowisku) zarabiam 30
a zycie podrozalo 2 razy
czyli relatywnie zarabiam dużo mniej.
Co ma do tego uczenie się i awansowanie?
  • Odpowiedz
@Little_Makak jest mem ze jak ktos zrobi z siebie idiote to mówi na koncu ze ironizował/żartował/to był sarkazm. nie chce mi sie go szukać to go sobie wyobraź i pomyśl, że go tu wstawiam
  • Odpowiedz
@sayanek i takie głosowanie "bo nie ma szans" jest po prostu głupie. Nie ma szans, bo właśnie tak chcą Ci wmówić te dwie partie. Należy głosować na tych co Ci odpowiadają, a nie, bo oni nie mają szans.
  • Odpowiedz
@mgr_rybak: Ale mi PO odpowiada, tak kręcili swoje lody na boku (w stylu zachodnim), jak ktoś przesadził i wyszła afera to tracił stanowisko a ludzi mieli w dupie, róbta co chceta można by to ująć i to jest najlepsze (dla nas) podejście. Wolę to niż PIS i to co jest teraz, niż konfe która pod przykrywką haseł o wolnościach chce nam zrobić państwo wyznaniowe, a wolność to w sumie tylko
  • Odpowiedz
@cwiczebny_janusz: Nie. To, ze to tak zostało zrozumiane to jest prawie "wyuczone". To (jak dla mnie) podchodzi pod atakowanie chochoła. Stworzyli sobie chochoła, że atakuję PO więc przypisali mi łatkę PISowca i zaczęli mnie atakować. To wszystko. To działa jak płachta na byka dla niektórych.

Odsyłam do Cassie Jaye która opowiada dlaczego przestała być feministką. Tutaj zachodzi podobna zasada.
https://www.youtube.com/watch?v=hCbX8HvcQpc
  • Odpowiedz