Wpis z mikrobloga

Trzeba mieć nayebane we łbach, by nagle pisać dobrze o Tusku, tylko dlatego, że pisoory tną w chooya. Ile wy macie lat, że nie pamiętacie co PO odwalała?! Nie, nie chodzi o ośmiorniczki tylko całą listę afer. Tylko cymbały nie rozumieją, że polityka to goovno, niezależnie z jakiej opcji. Jeśli zakiast PiSu ma być Tusk i kego banda, to ja pierd... taką zmianę. Więlszość ludzi wam nigdy nie pójdzie na te wasze marsze, bo tam widzą mordy dla których musieli pracować po 5zł/h. PiS zrobi 800+, da 13 i 14 emeryturę i będzie dalej doopa, by wy chcecie Tuska.
#takaprawda #polityka
  • 141
@ulan_mazowiecki: brzmisz jak typowy pisowiec XD

Za PO mój teść zarabiał 5 zł/h dorabiając w ochronie do emerytury. Dziś ma 13,50 oraz 13 i 14 emeryturę.


a ile zarabiał za PiS w 2005? 4zł/h, dlaczego o tym nie wspomnisz?Przypomnisz dziadkowi że pracował za 4zł/h?

Pomijam już fakt, że ostatni raz 5zł/h było w 2003 roku (800 zł minimalna / 160h). Więc twój dziadek od 2003 jest na emeryturze, czyli jakieś 65
@ulan_mazowiecki Kiedy to wreszcie zrozumiecie mirasy, tu nie chodzi o sympatie do Tuska. Niestety zyjemy w takim systemie, ze to KO ma najbardziej realne szanse odsunąc tę bandę bandytów od wladzy. Nie czarujmy sie, ze konfa, lewica albo hamownia sa w stanie przekroczyc 15-18% nawet przy za*ebiscie silnej mobilizacji. Prawda jest taka, ze jak zostaną ogłoszone wyniki wyborów, to prezydent powierza tworzenie rządu partii, która zdobędzie największe poparcie. Patrząc na obecne sondaże
@ulan_mazowiecki: Pięknie sobie tutaj w komentarzach ludzie do gardeł skaczą, za tych polityków niektórzy by chyba w ogień poszli. Tymczasem oni sobie wódeczkę ze sobą wzajemnie będą polewać i śmiać się jak to na polakach robią kasę i doją ich ile się da będąc przy swoich korytkach ( ͡° ͜ʖ ͡°) O to właśnie chodzi, żeby społeczeństwo skłócić i podzielić...
- może wprowadził legalną aborcję,


Nie, ale nie naruszył też kompromisu w tej sprawie

- może rozszerzył prawa osób LBGT,


Nie, ale nie było państwowej, systemowej nagonki na takie osoby

- może postarał się o budowę elektrowni atomowych,


W tej materi na równi z pisem.

- może chciał by Ukraina dołączyła do NATO i UE,


A co to ma do rzeczy?

- może rozdzielił państwo od kościoła,


Nie ale nie finansował go
@ulan_mazowiecki: Ja pamiętam doskonale. I dopiero PiS pozwolił mi uświadomić sobie, że PO to byli złoci ludzie. Bo tak na standardy, jakie stosuję wobec normalnych ludzi - to oczywiście była banda kłamców, krętyczy i manipulatorów. Tyle, że ich szkodliwość, w 2014 oceniana przeze mnie jako "ogromna" w praktyca była promilem tego, co zrobiła kacza zgraja.
@emptr: mialem wtedy konto na wykopie, tak samo jak ty i pamiętam, że wyglądało to tak jak teraz, że co chwila były wykopaliska o PO. Np pamiętasz jak próbowali wyrwać laptopa dziennikarzowi po tym jak była afera taśmowa?
@murzyn_w_solarium przecież podwyższenie i co najważniejsze ZROWNANIE wieku emerytalnego tylko świadczy o ich politycznej dojrzałości. próbowali zrobić coś co trzeba było a wiadomo że nie spodoba sie ludziom. przecenili inteligencje polakow I przez to przepadli
@kalafi0r: XDDD. Ty poważnie to piszesz czy udajesz? Duża grupa ludzi, a wódz i naczelnik to złodziej i rogacz? No ale co tam to duża grupa ludzi co ma program 1 : 1 z pisem XDDD. O ludzie jak tacy ludzie jak ty istnieją. Czy czasem zachodzi mechanizm myślenia? Ręce opadają jak czytam takie głupoty.
Mówisz ze PO robiła wałki. Ja ci mówie ze każda partia robiła i będzie robić bo tak wygląda polityka w Polsce i, że skala tych wałków jednak ma znaczenie w podejmowaniu decyzji przy urnie. Napisz po prostu, że nie rozumiesz o czym mówię bo Cię to przerasta a nie temat zmieniasz