Wpis z mikrobloga

Trzeba mieć nayebane we łbach, by nagle pisać dobrze o Tusku, tylko dlatego, że pisoory tną w chooya. Ile wy macie lat, że nie pamiętacie co PO odwalała?! Nie, nie chodzi o ośmiorniczki tylko całą listę afer. Tylko cymbały nie rozumieją, że polityka to goovno, niezależnie z jakiej opcji. Jeśli zakiast PiSu ma być Tusk i kego banda, to ja pierd... taką zmianę. Więlszość ludzi wam nigdy nie pójdzie na te wasze marsze, bo tam widzą mordy dla których musieli pracować po 5zł/h. PiS zrobi 800+, da 13 i 14 emeryturę i będzie dalej doopa, by wy chcecie Tuska.
#takaprawda #polityka
  • 141
@emptr zegarka raz ktoś nie wpisał do zeznania i ktoś kupił ośmiorniczkę za 20 PLN za kg z państwowej kasy, chłopie to samo co PiS ze straconymi miliardami w karach z uni, sprzedażą Lotosu za darmo itp
@emptr: @kalafi0r co ten wasz Tusk zrobił przez swoje 8 lat rządów?
- może wprowadził legalną aborcję,
- może rozszerzył prawa osób LBGT,
- może postarał się o budowę elektrowni atomowych,
- może chciał by Ukraina dołączyła do NATO i UE,
- może rozdzielił państwo od kościoła,
- może wywalił komuchów z sądów,
- może zalegalizował marihuanę,
- może budował autostrady i drogi ekspresowe,
- może nie układał się z Kulczykiem,
@ulan_mazowiecki: Zawsze trzeba przy takiej okazji porównywać siłę nabywczą zarobionych pieniędzy.

U mnie w pracy jest masa ludzi, którzy powiedzą, że za PO było lepiej, bo mieli akord, uczciwie pracowali i mieli pensje podobne lub większe od obecnych, bo teraz mają stawkę godzinową.

Kiedyś opłacił rachunki, nakupił jedzenia i jeszcze mu zostawało sporo z tych 3500-4000 zarobionych.

A teraz nawet mniej zarabiają i jeszcze ledwo wystarcza.

Ktoś zyskał, ktoś stracił, taka
@kalafi0r: Reprywatyzacja gruntów i kamienic w Warszawie, wał na jakieś 200mld PLN, a Ty pewnie to zripostujesz 70mln Sasina? Czy kasie z KPO, którą Unia i tak wypłaci, tylko Donaldinio gra tak, żeby wpadła za jego kadencji?
@ulan_mazowiecki: Ja w 2014 dostałem pierwszą robotę w życiu i dostawałem 14zł netto na godzinę. Oczywiście dodatkowo integracje firmowe, 3 razy w tygodniu owoce i nieograniczona kawa i herbata w klimatyzowanym biurze. Nie wiem skąd wy wyciągacie to #!$%@? za 5zł za godzinę. Wtedy tyle zarabiały tylko dziadki na ochronie co ich jedynym zajęciem było siedzenie na krzesełku
@ulan_mazowiecki: klasycznie.

Gdzie PO powołało prokuratora komunistycznego oraz zastępcę ministra sprawiedliwości który zrobił się tez prokuratorem generalnym i Pawlowicz (XD) do trybunału konstytucyjnego?
Albo waliło na propagande po 3mld?
Albo zajumalo z funduszu dla osób niepełnosprawnych oraz funduszu rezerwy demograficznej hajs na 15 emeryturę przed wyborami?
Wydało 70mln na druk kopert do głosowania, bez żadnej ustawy, bazując na nielegalnie zebranych danych Polaków?
Podsłuchiwało telefony opozycji podczas wyborem sprzętem szpiegowskim, „bez żadnego