Wpis z mikrobloga

@smialson: Marciniak po prostu ma pecha, ten Purski ma uraz do łysych! Tak sam siebie opisuje: Przełomowa chwila
Jacek dorastał w dzielnicy w Warszawie, gdzie rasistowska i neofaszystowska przemoc była codziennością. W latach 90-tych działały tam zorganizowane grupy rasistowskich skinheadów. Bili oni ludzi na ulicach, robili neofaszystowskie napisy na murach. Miało to wpływ na Jacka, który czuł, że nie jest taki jak Ci ludzie. Czuł, że to co robią to zło,
@smialson: Donos tego stowarzyszenia w pewnym stopniu przeciwdziała szerzeniu się nietolerancyjnych, dyskryminujących poglądów.
Mentzen, lider partii rasistowskiej, ksenofobicznej, homofobicznej, itd., otaczając się takimi ogólnie szanowanymi i lubiaymi postaciami jak Marciniak legitymizuje swoje poglądy. Zwiększa ich akceptacje, daje im miejsce na forum publicznym. Po tym strzale z ucha xd trochę się z szamba wylało wokół Marciniaka i następni celebryci nie będą tacy chętni do kręcenia się wokół skrajnej prawicy.
A to że
  • 7
@Tymajster:

Donos tego stowarzyszenia w pewnym stopniu przeciwdziała szerzeniu się nietolerancyjnych, dyskryminujących poglądów.


Na razie donos tego stowarzyszenia zaszkodził człowiekowi, który ciężką pracą wywalczył sobie prawo do sędziowania najważniejszego meczu klubowego w sezonie, absurdalna sytuacja. Dzięki temu Konfederacja ma mój głos w nadchodzącym wyborach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na razie donos tego stowarzyszenia zaszkodził człowiekowi, który ciężką pracą wywalczył sobie prawo do sędziowania najważniejszego meczu klubowego w sezonie, absurdalna sytuacja.


@smialson: też tak sądzę

Dzięki temu Konfederacja ma mój głos w nadchodzącym wyborach

To jeszcze bardziej absurdalne. Postanowiłeś zagłosować na ekonomicznych populistów, którzy sami ze sobą się nie zgadzają w najbardziej nawet fundamentalnych sprawach, zamordystów i katolickich radykałów, bo jakiś sędzia nie poprowadzi jakiegoś meczu przez jakiś donos jakiejś
  • 10
@Tymajster:

Postanowiłeś zagłosować na ekonomicznych populistów, którzy sami ze sobą się nie zgadzają w najbardziej nawet fundamentalnych sprawach, zamordystów i katolickich radykałów, bo jakiś sędzia nie poprowadzi jakiegoś meczu przez jakiś donos jakiejś organizacji?


Mam prawo głosować na kogo chcę i nic nikomu do tego.

Ścieżki w twoim umyśle są kuriozalne.


Kuriozalny to jest donos stowarzyszenia.
@smialson: no jeśli jest organizowane przez skrajnie szkodliwego polityka to gówno mnie obchodzi czy było polityczne. Służy jego interesom. Konfiarze są po prostu niebezpieczni, bratanie się z nimi świadczy o takiej osobie. Z resztą to nie było tak, że ktoś go wytropił, to była powszechnie znana informacja, więc jak najbardziej można uznać, że służyło też celom politycznym przez budowanie wizerunku
  • 2
@Tymajster:

Obyś z jakiegoś powodu nie brał udziału w tych wyborach, bo nie jesteś dojrzałym politycznie obywatelem.


Tolerancja w najwyższej okazałości ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
A - i byłem na każdych wyborach od ukończenia 18. roku życia, więc nie trafiłeś, ups.
@smialson: Teraz to już zabrzmiałeś jak typowy prawicowy ignorant. Losowe powiedzenie "tolerancja" według was masakruje przeciwnika.
Tak serio to ja wiedziałem, że od dawna chciałes głosować na Konfederację, bo nie można być takim idiotą, żeby z powodu jednego Marciniaka na kiju wybrać tak ekstremalnie złą partię.
Jak nazwiesz życzenie komuś, żeby nie poszedł na wybory?


@smialson: Walką o tolerancję. Tylko ty to napisałeś ironicznie z przekąsem, a ja na serio. Im mniej ludzi zagłosuje za nietolerancją, tym lepiej dla tolerancji.

A UEFA zadziałała idealnie wolnorynkowo. Jest popyt na tolerancyjny PR, więc oni taki dostarczają. Pink washing to coś bardzo wolnorynkowego.
Ale Konfiarz oczywiście wtedy tłumaczy, że to nie jest wolny rynek, bo wolny rynek jest super i