Wpis z mikrobloga

ja #!$%@?, ale ta arka noego jest poteznie odklejona xD
jak najpierw oskarek blonski jej nie wybral, to nie skumala ze to przez to ze jest obrzydliwym klocem wielkim okraglym, tylko przezywala, ze cala mu sie podobala, ale odrzucil ja przez to przekletne pytanie o arke noego xD

jak multipla ja wybral dla beki jako wygrana ex aequo z typiara co faktycznie wygrala, to arka noego zarzucila projekcje ze wedlug niej to ona wygrala i tyle xD
nie znajdziecie mi jednego przegrywa z takim wyparciem rzeczywistosci jaka tu prezentuje arka noego xD i pewnie jest to czesc problemu w relacjach, ze kobiety nie znaja prawdy o sobie, a jak znaja to ja wypieraja

#famemma
filixcastellano - ja #!$%@?, ale ta arka noego jest poteznie odklejona xD
jak najpier...

źródło: obraz_2023-06-02_070745603

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jarzyn86: xD akurat ja bylem szczuply i cwiczylem jeszcze mniej niz rok temu, caly wrzesien bylem w szpitalu, a po nim sie rozleniwilem i wsyzstkiego mi sie odechcialo. nie ruszam sie i zle jem od wrzesnia, zrobilem sie obrzydliwym grubasem. ale czuje sie dokladnie obrzydliwym grubasem xD wiem ze musze wyprostowac nawyki zywieniowe i sie troche ruszac. i poki tego nie zrobie to mowie o sobie obrzydliwy grubas.
ona ma
  • Odpowiedz
@filixcastellano Te laski ogólnie tam były wszystkie mocno odklejone. Najpierw się większość z nich wręcz przytulała do Ferrarki mówiły mu, że ładnie pachnie i tak dalej a na backstage obrabianie dupy i później gadanie, że jest chamski bo im na każdym kroku nie słodził. Hitem była ta w zielonym topie rodem z wystawy sklepu z bielizną co machała cycami do kamery mówiła mu ze ładnie pachnie a później że fałszywy XDD
  • Odpowiedz
@alojzy_ulamek: no dokladnie xD mi mowili koledzy "o #!$%@? ale #!$%@?" xD "ale kawal byka, kawal dziada sie zrobil z ciebie" i ja pretensji nie mam, bo sam wiem ze sie zapuscilem, tylko sie smialem razem z nimi. juz pare razy w zyciu zjezdzalem z wagi to wiem ze to nie jest wielka rzecz nie #!$%@? jak swinia pare miesiecy i wiem ze z niej zjade to mnie to nie
  • Odpowiedz
@filixcastellano: tan na serio to ona jest tego świadoma, ale gra. Atencja rośnie od innych ulańców i facetów, którzy chcą się pośmiać. Jeszcze będzie jakiś cross z @szymool i odcinek "Gruba pijesz? II".
Dziewczyny są zakontraktowane u goli i zwyrola więc oni tam z tego liczby wykręcą.
  • Odpowiedz
@filixcastellano: kobiety nie lubią być szczere, a między sobą to już w ogóle.
Gdybys przy jej znajomych powiedział ze jest gruba to by cię miały rozszarpać a potem za plecami przyznały by ci racje
Zreszta nawet często brzydkim chłopom nie potrafia powiedzieć tego wprost tylko lawirują tekstami w stylu „jesteś wspaniałym facetem ale nie w moim typie” xD
  • Odpowiedz