Wpis z mikrobloga

Tak w sumie przypomniałem sobie, że już kiedyś lewary odstawiły podobny cyrk z Ocelotem czyli właścicielem G2 esports który od zera zbudował tą firmę. Tylko dlatego, że pojawił się na tej samej imprezie co Andrew Tate zmusili go do rezygnacji z zarządzania własna firma a osoby powiązane z Lolem przestały z nim rozmawiać z powodu strachu, że też stracą prace
#konfederacja #leagueoflegends #pilkanozna #bekazlewactwa #polityka
  • 8
@Riiuku: Serio porównujesz sytuację tego całego "Andrew", który:

Influencer jest oskarżony o handel ludźmi. Celebryta Andrew Tate wraz z bratem zostali przeniesieni do aresztu domowego. Rumuński sąd uchylił wniosek prokuratorów o zatrzymanie ich w areszcie policyjnym. Andrew, jego brat Tristan i dwie kobiety są podejrzani o handel ludźmi, gwałt i udział w gangu.


Przecież to tak jakby ktoś sobie pojechał na spotkanie z putinem. Wtedy pewnie nie uważałbyś, że to tylko
@Murasame: To teraz porównanie zrobiłeś, no tak putin i tate to bardzo podobni do siebie są... kwestia jest taka, że gdyby to putin gdzieś na imprezę jechał to zaraz by wszyscy o tym wiedzieli bo jednak głowa państwa i mnóstwo ochrony a tate to zwykły pachołek który sobie chodzi gdzie mu się podoba (no, chodził bo ma teraz chyba zawiasy xd) to tak jakby Ty albo ja poszedł na imprezę do
@Murasame

Nawet nie wiesz o co chodzi w tej sprawie, ta sytuacja z G2 była na długo przed tym jak te zarzuty ujrzały światło dzienne

po drugie cały ten jego proces w Rumunii to jakiś cyrk, tyle czasu żadnych konkretnych, w końcu sąd zwolnił go do osiadywania w domu, a ten wielki handel ludźmi to po prostu rzecz, że niby czerpał korzyści z labmbadziar pokazujących cycki na jego serwisie
@Murasame: No i co z tego, ze byl oskarzany o cokolwiek jezeli Ocelot nie byl oskazany o to, a jedyne "zlo" jakie wyrzadzil to krotki filmik z jego swietowania konca sezonu, gdzie Tate byl tylko na urywku filmu.

Kazda osoba, ktora popiera takie dzialanie i usuwanie osob j zasluguje tylko na pogarde.

@Riiuku: Widze, ze nie tylko ja widze podobienstwa tych dwoch sytuacji. Co za rakowy pomysl, zeby niszczyc kogos
@K_Feras_P: Strasznie go szkoda bo o ile w czasach xPeke vs Ocelote byłem raczej fanem tego pierwszego o tyle po dłuższym okresie uważam, że jest to osoba która bardzo pomogła w rozwoju LOL EU. Co do jego obecnego odklejenia to obstawiałbym ilość gówna jaka na niego spadła wciągu krótkiego czasu, rozwód, ta impreza i pewnie inne rzeczy o których nawet nie wiemy.