Wpis z mikrobloga

#bukmacherka #tenis Dobrze mi idzie w groszowych zakładach. Wczoraj wszedł mi jeden, ten właśnie, w którym obstawiałam nie-faworytki oraz 2:1 dla Kvitowej. Więc dziś dwa następne.

1.

JJ 2:0 - w stylu w jakim wczoraj wygrała Jelena można stawiać, że dziś rozprawi się podobnie z przeciwniczką

Wygrana Na Li. Wątpliwe by Cetkowska dała radę Chince.

Kvitova - Safarova - ponad 2,5 seta. Obie to "miłośniczki" 3 setów. Która wygra? Cholera wie, pewnie Safarova, ale myślę, że 3-setówka pewniejsza niż wynik ;)

Radwańska 2:0. Wczoraj pokazała, że odpuszcza dopóki może, ale jak trzeba to przyciśnie. Pełna kontrola w meczu. Tutaj nie powinno być inaczej.

2. To taki kupon "na przekór bukom"

Zakapalowa - Kerber (1) - no Kerber to po prosto słaba jest. Nie wiem, nie pokładam nadziei w tej dziewczynie i niczym mi nie imponuje. Wczoraj też się męczyła z teoretycznie słabszą przeciwniczką.

Halep - Beck (2) - coś Simona gra o wiele słabiej niż w poprzednim sezonie. Może kryć się tu niespodzianka.

#ogracbuka

Oczywistą drogą nie polecam, bo ryzyko, ale mi wczoraj "na przekór bukom" wpadło idealnie, a pewniaki wcale, więc zobaczymy jak będzie dziś:)
gramwmahjonga - #bukmacherka #tenis Dobrze mi idzie w groszowych zakładach. Wczoraj w...

źródło: comment_vt53fyjfgvHhbptridtrEz7xhLlJdcsO.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach