Wpis z mikrobloga

Mam do oddania kotka znajdę. Wiek oceniam na 6 do 24 miesięcy. Szary pręgowany z białymi skarpetkami i brzuszkiem (prawidłowa nazwa koloru czarny pręgowany z białym, runiczny). Płci nie miałem czasu sprawdzić. Bardzo przyjacielski, chodzi za ludźmi, lubi siedzieć na ramieniu, nie drapie, pieszczoch). Nie przebywa u mnie gdyż obecnie mam małe kotki i nie chcę ich niczym zarazić. Zadbany z wyglądu i zdrowy.

Nie mam na razie zdjęć, gdyż jestem mam teraz inne zajęcia, wrócę do domu dopiero w wtorek rano.

#koty #oddamkota #oddamkotka
  • 15
@WujaAndzej:

zdrowy - nie chcę ich niczym zarazić :(


Taki jest wygląd. Mam hodowlę kotów norweskich, bez kwarantanny nie mogę obcego kota do niej wpuścić, bo może mieć herpa wirusa, albo kociego hiva. Kotki za miesiąc dwa mają opuścić mój dom. Kwarantanna zalecana przez weterynarzy trwa miesiąc. Kot nosiciel nie musi chorować.

Ale chyba takich biologicznych podstaw nie muszę tłumaczyć?
@SvchosT: Obejrzyj galerię z mojego profilu i sam oceń.

Jeśli zapewnisz im odpowiedni dom to czemu nie. Chociaż mam dylemat. Pręgus (Leonidas, niebieski pręgowany srebrny) to dla mnie kot idealny z żadnym innym tak się świetnie nie dogadywałem. Larson (ten ciemny misiek) za to jest wyjątkowo pięknym norwegiem w starym typie, taki mi się najbardziej podoba, chociaż sędziowie od kilku lat już tego typu nie doceniają, mam jednak nadzieję, że wróci
@SvchosT: Czy Ci pasują z wyglądu i jeśli chodzi o rasę. Rasy różnią się też charakterami między sobą. Koty możesz mieć np. w wielu kolorach. A jak przyjedziesz zobaczyć to sprawdzisz czy kot Ci pasuje pod względem charakteru. Hodowca pewne cechy jest w stanie przewidzieć, ale to tylko zgadywanie. Bierzesz kota jak ma 3 miesiące i może się po prostu zmienić. Jedne bardziej lubią głaskanie, inne mniej, są aktywne i leniwe.