Wpis z mikrobloga

Sprawdźmy nastroje polityczne na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°) dodaje bez tagów więc proszę o dawanie plusów.. #polityka

Na jaką partie oddasz swój głos w najbliższych wyborach parlamentarnych?

  • Nie idę na wybory. 5.5% (443)
  • Idę ale jeszcze się zastanawiam. 16.6% (1341)
  • PiS 3.9% (311)
  • KO (PO) 44.6% (3598)
  • Konfederacja 15.4% (1240)
  • PsL 2.5% (198)
  • Lewica 3.4% (272)
  • Polska 2050 5.3% (431)
  • Agrounia i Porozumienie 2.9% (231)

Oddanych głosów: 8065

  • 172
@adrian1207: Wystarczy zobaczyć jak ludzie wykopują i zakopują znaleziska, jak komentują, żeby zobaczyć, że po prostu piszesz bzdury o wykopie opanowanym przez kucy. I bez tego głosowania powiedziałbym, że wykop w dużej części to elektorat Koalicji.
@K-S-: oczywiście że wyniki są całkowicie niemiarodajne, bardzo chętnie zagłosowałbym osobiście na agrounię i porozumienie ale nawet nie wiem czy startują to raz a dwa że wiem, że to głos stracony niestety.
Realne wyniki pewnie dadzą 20-40% pisowi nad czym bardzo ubolewam.
@jankes83 a ty serio uważasz że jakiś polityk się zna? XD świat nie jest taki prosty i to nie politycy zarządzają procesami. ale co ja na tym ścieku będę tłumaczył
@Arkadian: każdy poprzedni rząd robił jakieś wały ale żaden nie robił tylu co rządy "zjednoczonej prawicy". Dawniej latami ludzie wypominali aferę Rywina czy zegarek Nowaka, teraz jedna afera przykrywa kolejną, a ustrój w państwie coraz bardziej oddala się od demokratycznego.
Zaproponuj inną sensowną opcję polityczną, na którą warto zagłosować, żeby powstrzymać pis. Taką, która otrzyma też sensowną ilość głosów, żeby głos oddany na nią nie zmarnował się dzięki temu, że stosuje
@K-S-: Po ankiecie widać, że jeszcze trochę rigczu pozostało na wykopie.

Dodatkowo da się zauważyć, że ci którzy najgłośniej krzyczą, najwięcej spamują i najbardziej ich widać - robią tak naprawdę tylko sztuczny tłum, bo jest ich tutaj mniejszość.

I to też jest problem, bo przez to widać po której stronie jest zaangażowanie. Stąd apel o mobilizację na wybory. I kto może - na protesty, patrzeć na legalność wyborów, cokolwiek. Naprawdę chyba
@K-S-: pamietajcie - nie wazne na kogo glosujecie, ale idzcie zaglosowac.
To bedzie wasz wybor i to jest najwazniejsze. Ja bardzo czesto, a wlasciwie zawsze, pytam ludzi z ktorymi rozmawiam o polityce, czy byli glosowac. Zawsze slysze - nie, nie mialem czasu, za duzo z tym zachodu ect ect. I to jest blad. Idziesz i glosujesz na tych na ktorych ci zalezy.