Wpis z mikrobloga

Sprawdźmy nastroje polityczne na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°) dodaje bez tagów więc proszę o dawanie plusów.. #polityka

Na jaką partie oddasz swój głos w najbliższych wyborach parlamentarnych?

  • Nie idę na wybory. 5.5% (443)
  • Idę ale jeszcze się zastanawiam. 16.6% (1341)
  • PiS 3.9% (311)
  • KO (PO) 44.6% (3598)
  • Konfederacja 15.4% (1240)
  • PsL 2.5% (198)
  • Lewica 3.4% (272)
  • Polska 2050 5.3% (431)
  • Agrounia i Porozumienie 2.9% (231)

Oddanych głosów: 8065

  • 172
  • Odpowiedz
Przypominam, że te #!$%@? rządziły Polską przez 8 lat i nic innego poza aferami nie było


@Stopy_Mariusza: Osoby które w latach 2007-2015 nie interesowały się polityką może i dałyby się nabrać na te głupoty. Ciekawe komu zależy na tym, by forsować taką narrację i czemu aż tyle komentarzy o tym tutaj jest. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na szczęście milcząca większość weryfikuje swoimi wyborami szczekające pieski Kaczki/Memcena i
  • Odpowiedz
Widać, że gównażeria co nie pamięta jakie wały szły jak platformersy rządziły


@Arkadian: No, takie wały, że Polska niemal w każdym aspekcie szła do góry, od budowy autostrad, uproszczony system podatkowy, aż po wolnosc gospodarcza i łatwość prowadzenia firmy, czy wolność mediów, poprawe rynku pracy i systemu edukacji. Nie mówiąc o tym, że Polska radziła sobie naprawdę zajebiście w kryzysowym czasie - faktycznie, zupelnie to samo co obecnie za wladzy PiSu.
ziumbalapl - >Widać, że gównażeria co nie pamięta jakie wały szły jak platformersy rz...

źródło: 1544942-kto-odrobil-kryzysowe-straty

Pobierz
  • Odpowiedz
Po fanie patostreamów spodziewam się dokładnie tego - hipokryzji.


@SkeletonKing: Jak się nie ma argumentów to się czepia takich gówien, co?
Jestem fanem tego co mi się podoba, bo jestem wolnym człowiekiem.
Precz z Tuskiem i Kaczyńskim i z antypolskim bydłem, które to wspiera. Nara paziu
  • Odpowiedz
Jak się nie ma argumentów to się czepia takich gówien, co?


@Stopy_Mariusza: Typie, właśnie drugi raz bawisz się w udowadnianie, że jesteś hipokrytą.
Ja napisałem dość długi komentarz, że PO nie było takie złe jak próbujesz to przedstawiać. Odpisałeś memicznie i ad personam. O jakich argumentach więc rozmawiamy? Ciebie nie stać na ich używanie. Okazałem ci więcej szacunku odpowiadając na poważnie, niż zasługiwałbyś na niego przez całe swoje życie.
I tak,
  • Odpowiedz
@adrian1207:

konfa 15%? na kucowskim wykopie, gdzie pół głównej #!$%@? memcemem? najs, dzięki, uspokoiłeś mnie trochę xD


Od dawien dawna główna i mikroblog to dwa różne światy.
  • Odpowiedz
Polska niemal w każdym aspekcie szła do góry, od budowy autostrad, uproszczony system podatkowy,


@ziumbalapl: A tak te obniżenie VATu na chwilę... a nie poczekaj podwyższanie i nie na chwilę tylko na zawsze. Wyprzedawanie majątku państwa oligarchom za bezcen. Ja akurat pamiętam jak Polska szła w każdym aspekcie i ja już za nic nie chcę tam wrócić.
  • Odpowiedz